Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğu Erkeğin Abla Ve Eniştesini Görmek

Rüyada aşık olduğu erkeğin abla ve eniştesini görmek ne demek?

Merhaba. Son zamanlarda çok gunah isledim, pisman olduğum için ve kimi problemlerim olduğu için Allah’a çok dua etim. 1 sene önce birine aşık oldum, onu 1 sene boyu gormedim ve birden karşıma cikmaya basladi ama gecen hafta bana yalan söyledi ve ayrildik. Ama hala ona asigim, onu silmis olsamda Bazi geceleri uyanip Allah’a beni affetmesi ve bana yardım etmesi için yalvardim ama namaz kilmiyorum.

Dun gece rüyamda bir kapi gördüm önce o kapidan aşık olduyum erkegin ablasini ve enistesini geldiğini gördüm. Kapiya uzun uzun baktim aşık olduyum erkegi bekledim ama ablasi “bosu boşuna bekleme o gelmiyecek” dedi. Sonra yanıma halam oturdu ve bana namaz kilmami soyledi. Bu rüyamı kardesim gibi sevdiğim kuzenime anlattim ve dinleyince durduk yere gozleri doluyordu, bununda bir anlami varmidir?

Bu ruyam ne demek ola bilir ve ikisinin bir biriyle bağlantisi varmidir diye merak ediyorum. Dis ulkede yasadiyim için Turkce iyi yazamiyorum, ozur dilerim. Insallah kısa surede yanıt yazarsaniz çok memlun olurum. Iyi günler

Rüyada aşık olduğu erkeğin abla ve eniştesini görmek tabiri

Merhaba. Türkçe’niz için hiç üzülmenize gerek yok, Türkiye’de yaşayanların büyük bir kısmının Türkçesi sizinkinden daha iyi değil.

Gördüğünüz rüya hayatınızda karşınıza çıkacak fırsatlar, kısmetler hakkında bilgi vermekte, manevi yönden kendinizi geliştirmeniz gerektiğini, manevi doyuma ulaştığınızda hayatınızın iyi yönde değişip, yepyeni kısmetlerin çıkacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir