Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek ne demek?

Merhaba ben İpek, rüyamda okuldaymışım, orada kermes gibi bir yer varmış, kermese giriyorum, öğretmenimin biri toka satıyormuş, oradan tokalara bakıyorum . Toka olan bir tezgahı düzeltmeye çalışırken iyice bozuyorum, dağıtıyorum, onu öylece bırakıyorum. Sonra annemle başka bir yere giriyoruz 23-25 yaşlarında bir kız gelinlik deniyor ama ben gelinliği hiç beğenmiyorum, çok kötü duruyor, buruş buruş, satın alan kız onu beğeniyor ve alıyor, Sonra içeriden ikiz erkek çocuklar ve çocuklar birbiriyle kavga ediyorlar ağlıyorlar sonra gelinliği alan kız geliyor ve kızıyor.

Daha sonra burada rüya değişiyor sevdiğim kişiyi görüyorum, bana tavırlı, ben onu görüyorum ama o beni görmüyor. Sevdiğim kişi arabanın içinde oturuyor ve ben de en iyi dostumla onun yanından geçiyorum arabanın içinde çalışıyordu galiba. Gerçek yaşantımda kavga etmiştim onunla daha sonra özür dilemiştim. Her şeyi onu sevdiğim için yapmıştım ama bana artık eskisi gibi bakmıyor. Daha sonra rüyamda onunla yan yana yemek yediğimi görüyorum ama yine tavırlı bana bakmıyor.
Sonra annemle birlikte pilav ve tavuk yediğimizi görüyorum ve okula yeni bir hoca geliyor ve ben tanımıyorum, sevdiğim kişinin yanında oturuyordu. Daha sonra arabadan indikten sonra elimde bir avuç çekirdek kabuğu varmış gidiyorum ve arabanın içine atıyorum. 24 Mayıs 2012, 00:21.

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya, eğitim ve kişisel gelişim konusunda epeyce yeni şeyler öğrenmeye ihtiyacınız olduğunu, kişisel gelişiminizi tamamlayıp, karakteriniz tam oturduğunda olayları daha net kavrayabileceğinizi işaret etmektedir.

“Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek” için 6 yanıt

rüyamda ilk önce sevdiğim ve şu anda ayrı olduğum kızı görüyorum yanında ondan daha uzun bir kız var ve sen bu kız ile evlen diyor ve osırada sevdiğim kızın bizi ayıran ablası geliyor bak bu sana layık diyor sevdiğim kız ne gülüyor nede somurtuyor.
o sırada benim ayağımda corap olmadığını anlıyorum ve amcamın hanımı ile bakkala gidip siyah corap satın alıyorum o sırada bana ayarlanmaya calışılan kız mini etekli görünüyor ve sonra normale dönüşüyor hatırladıklarım bunlar tabiri konusunda yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin yüreğinize sağlık

Rüyada eskiden aşık olduğu kızı görmek
Rüyamda bir aralar çok fena aşık olduğum ama şimdi yani şuanda aşık olmadığım bir kızı gördüm. Kız bir yerde oturuyor, öylece bana bakıyor ve sürekli gülüyor ama bu alay etme şeklinde bir gülme değil. Bana bakarak sevimli bir şekilde sürekli gülüyor. Güldüğünü görünce bende gülüyorum sonrada uyanıyorum. Bunun manası ne demektir?

Merhaba. Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm bu aynı zamanda aşık olduğum insan. Rüyamda benden sürekli kaçıyor ben kovaladıkça o kaçıyor başka Bi kızla dans ediyor ama yüzünde öyle Bi ifade var ki hepsini beni kıskandırmak için yapıyor sanki. Bunlar dans ederken ben gidip bunun elini tutuyorum yine kaçıyor ve odasına gidiyo kendisini kitliyo ama kapının üstnde anahtar görüyorum kapıyı açıyorum içeri giriyorum sonra içerden kapıyı kitliyorum. Bu kadar. Bu ne anlama geliyor yorumlayabilirmisiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir