Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğum Kızı Gördüm

Rüyada aşık olduğu kızı görmek ne demektir?

Rüyama geçmeden önce şunları söylemek istiyorum. Benim, çocukluğumuzun beraber geçtiği bir arkadaşım vardı. Ayrı düşünce ben ona aşık olduğumu anladım ama gidip söylemek yerine unutmayı tercih ettim. Bu 10 yıllık süreçte ben son zamanlarda söylemek istiyorum ama olmadı bir türlü.

Eskiden yeniye rüyalarımda bir çok kez gördüm onu. Çoğunda da olumsuz şekilde ya uzaktan görüyorum ya da konustugumda tepki vermişti. En son rüyalarımda birinde sokakta aniden karşıma cıktı ve bir şey söylemem lazım dedim ve yürürken aşık olduğumu söyledim ama tepki yoktu.

Son rüyamda da bir yere gittiğini gördüm gene. Devamlı onu rüyamda görmemin anlamı nedir dediğim gibi çoğu olumsuz yönde platonik diyeceksiniz hani olumsuzluğu tersi çıkar diye bağlamak istemiyorum, öyle olduğunu düşünmüyorum zaten ama gerçekte görüşmemeye başladığımızda beni gördüğünde kaçıyordu ilk zaman öyleydi utanıyordu şimdi de öyle, şuan ona söyleyeceğim şeyi biliyor sanırım ama karsıma çıkmadı. Eğer bu gerçek aşk değilse neden hala kalbim sızlıyor unutamıyorum?

Rüyada aşık olduğum kızı görmek neye yorulur?

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, o rüyanın verdiği mesajın çok güçlü olduğunu veya verdiği mesajı sizin anlamadığınızı gösterir. Olaya bu açıdan bakarak değerlendirmeli, gidip onunla konuşmalı ve olumlu / olumsuz bu konuyu çözmelisiniz.

“Rüyada Aşık Olduğum Kızı Gördüm” için 2 yanıt

Rüyada aşık olduğu kızı görmek neye yorulur
Yaklaşık 2 ay önce bir kıza aşık oldum, ama ne yazık ki konuşamadım. Onu gördükten hayatımda bazı radikal kararlar aldım.
Rüyamda; kalabalık bir ortamda (şirket gibi)kızı masa başında çalışırken görüyorum, biraz uzağında duruyordum ama beni görmüyordu sanki. Onunla hiçbir şey konuşmadan uyanıyorum.
Çok sık rüya gören biri değilimdir bu rüyayı öğlen saat 14:00 sularında gördüm yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılar.
Kimden: asel
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: aşık olmak.

Asel selam,
Rüyada aşık olduğun kızı görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarf edeceğine işaret eder.
Ayrıca sevmek sayfasını incelemek ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir