Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğun Kızı Görmek

Rüyada aşık olduğun kızı görmek neye işarettir?

Rüyamda aşık olduğum kızı gördüm, lakin kendisine bunu henüz söylemedim. Onu bu niyetle sevdiğimi bilmiyor diye düşünüyorum. Bu kişi ile haftada 1-2 kez yüz yüze görüşüyoruz. Öğle namazını kıldıktan sonra biraz uzandım, rüyamda arkadaşım ile bir odada beraberdik, çok net bir rüya değildi, ayrıntılar belirsizdi. Arkadaşım bir durumdan dolayı üzgündü, her zaman yaptığı gibi üzüldüğünde başını tamamen önüne eğmiş bir vaziyetteydi. Fakat bir erkek gibi sakallıydı, onun bu durumu beni hiç rahatsız etmedi, kirli sakal diye tabir edilen bir şekildeydi, yüzü, boyu, sesi her şeyi aynıydı fakat sakallıydı.

Onu bir konuda ikna etmek için uğraşıyordum, böyle olması beni hiç rahatsız etmiyordu, yani sakallı olması. Çünkü gerçekten de olduğu gibi rüyamda da onu çok sevdiğimi aklımdan geçirdim geçirdim durdum. Tabirinizi bekliyorum, selamlarımla.

Rüyada aşık olduğun kızı görmek neye yorulur?

Rüyada sakallı bayan görmek, kadında sakal görmek, uyanık hayatta çevrenizde dostunuz gibi görünüp aslında düşmanınız olan karaktersiz ve şerefsiz arkadaşlarınız ya da birileri olduğunu gösterirken, zamanında onları tespit edip, gerekli önemleri almazsanız iyileşmeyecek yara veya telafisi mümkün olmayan zarar göreceğinizi simgeler. Bakınız sakallı kadın rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Aşık Olduğun Kızı Görmek” için 2 yanıt

Sürekli aşık olduğu kızı görmek
Ben sürekli rüyamda aşık olduğum kızı görüyorum. O benden çok uzakta , arkadaş sayılırız. Hiç bir zaman çıkıp sevdiğimi söyleyemedim. Haftada en az 2 defa görüyorum rüyalarımda, her defasında da el ele kol kola oluyoruz. Çok üzücü bir durum. Benim için yorumlayabilir misiniz?
18, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Rüyada aşık olduğu kızı görmek, sizin kendinizle barışık olacağınız, olaylara iyi tarafından bakıp, huzur ve mutluluk bulacağınız bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bakınız rüyada aşık olmak sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir