Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada aşık olduğunu görmek neye delalettir?

Merhaba, ben Onur, Aydın’da oturuyorum, dün gece bir rüya gördüm, kafama çok takıldı, yardımcı olursanız sevinirim. Rüyamın başını hatırlamıyorum ama bir kız vardı isminin “ceren” olduğunu hatırlıyorum. Cerene aşık olmuşum, gerçekte pek söyleyemem ama rüyamda belirttim ona aşık olduğumu. Sanki film gibi hızlı geçiyor olaylar.

Sonra zaman geçti biraz biz böyle sevgili olmuşuz, babasının yanına gidiyoruz babasının bilip bilmediğini hatırlamıyorum ama yanından ayrılırken gelecek hakkında plan yaptığımı ve ona söylediğimi hatırlıyorum. Sonra biraz daha zaman geçiyor ama aradaki olayları hatırlayamıyorum. Cereni kaçırıyorlar nasıl oluyor bilmiyorum ceren ölüyor. Tam hatırlayamıyorum ama ölmediğine inanmak istemiyorum çok kötü hissettim çok kötüydü uyandıktan sonra çok etkisinde kaldım hala daha öyleyim

NOT: şu an bir sevgilim yok, rüyamdaki cereni tanımıyorum. Onur’un rüyası. Rüyanın unsurları Aydın, ceren ismi, aşık olmak, sevgili olmak, sevgilinin babasını, gelecek planları, sevgilinin kaçırılması, sevgilinin ölümünü görmek. 15 Eylül 2012, 11:30

Rüyada aşık olduğunu görmek neye yorulur?

Onur merhaba. Rüyanız iki açıdan incelenebilir.

Birincisi, normal bir gençlik rüyası olup, sevgi ihtiyacınızı, yalnızlığınızı gösterebilir.

İkincisi ise, gerçek hayatınızda doğru yolda ilerlemek için çaba sarf ettiğinizi bu bu yolda ilerlemeniz gerektiğini ifade ederken, bu çabalarınızın meyvesini alacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Aşık Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Selam ben Hilal. Benim nuri adında bir arkadaşım var. Dün gece onu rüyamda gördüm. Rüyamda onu seviyordum hatta aşıktım. Söyleyemiyordum utanıyordum ama ona yakın olmaya çalışıyordum ve sanırım oda beni seviyodu. Biz yurt gibi biyerdeydik diğer arkadaşlar da vardı. O uyuyordu ve ben hayran hayran onu seyrediyordum. Bi ara ben uyumaya çalışırken o da uyku halindeyken bana sarıldı ve kalbim deli gibi atmaya başladı. Sonra uyandı. Utandı sanırım ve diğer arkadaşla dışarıya çıktı. Ben daha önce buna benzer 2-3 rüya da gördüm. Ama farklı arkadaşlarım vardı. Onları da rüyamda seviyordum ve onlarda beni seviyordu. Bu rüyalardan yaklaşık 1 hafta sonra da o kişiyi sevdiğime inanıyorum. Bazılarını aslında sevmiyorum ama rüyanın etkisinde kalar kendimi sevdiğime inandırıyorum çünkü rüyamda onların yanında çok mutluyum, güven ve huzudayım. Normal hayatta da öyle olacağını düşünüyorum. Ama uyanınca nuri olmaz o benim arkadaşım diye düşündüm. Ama bi yandan onu sevdiğimi hissetmeye başladım. Sizce bu rüyaların anlamı nedir ne yapmalıyım?

ben Cihat, rüyamda okulda gördüğüm bildiğim bir kızı gördüm, o kız arkadaşlarıyla okula gidiyordu bende tek başıma arkalarından geliyordum ve arkadaşları bizi yalnız bıraktı, sonra bizde biraz sohbet ettikten sonra sevgili olduk. Acaba ne anlama geliyor çok merak ediyorum.

Ruyamda asik oldugum adami gordum, bizim binanin karsina cikmis onu izliyordum, bir gun onun tasindiklari sitede pilates yapiyordum beni taniyamadi, sonra yine spor yaparken arkadasi kansuya asik olmusum, bana sevdigini soylerken.
ben arkadasina asigim dedim sonra beni seviyordun dedi uyandim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir