Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Asılmak

Rüyada asılmak neye işaret eder?

22 yaşında bir bayanım, güvensizlikten ve korkularımdan biriyle duygusal bir ilişki yaşamadım, şu an çalıştığım yerden birini seviyorum ancak onun bana ilgisinin sevgi olup olmadığını bilmiyorum, çünkü doğru kişi mi emin değilim, çok iyi ve dürüst birisi olması beni etkiledi onu seviyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum şu an ayrıyız.

Rüyamda onu görüyorum sık sık, en son rüyada onu çalıştığım yerde görüyorum, konuşamıyordum, onun heykelini yapıyorum sanki, birden içeri yüzleri maskeli birileri geldi, ikimizi de tavana astılar. Sonrasını hatırlamıyorum. Lütfen söyler misiniz rüyada asıldığını görmek ne demektir? Teşekkür ederim.

Rüyada asılmak neye yorumlanır?

Rüyada asılmak veya asıldığını görmek şeref, yükselmek, memuriyet, iyi şöhret demektir. Rüyada asılan birini görmek ya da birinin asıldığını görmek, gerçek yaşamda bir şeylerin ya da birisinin sürekli sizi takip ettiği duygusundan artık kurtulmanız gerektiğini simgeler. Bu duygular sizin uyanıkken gözden kaçan sorunlarınızı gösterebilir

Rüyada asılıp ölmek yükselmek, saltanat, yolculuk anlamlarına gelir. Asılıp ölmemek, asıldığı halde ölmediğini görmek büyük memuriyet, bir iş seyahati anlamına gelir. Asılıp düşmek azlolmak, rütbeden düşmek anlamına gelir. Baş aşağı asılmak seferden dönmek, eve dönme demektir. Çıplak asılmak servet, seferde arzunun yerine gelmesi işaretidir. Yabancı bir şehirde asılmak oraya amir veya başkan olmak anlamlarına gelir.

Rüyada asılmak konusunda diğer yorumlar

Rüyada asıldığını görmek, yaptığı işte başarı, yükselmek, terfi edeceğine işarettir. Rüyada asılmak seref ve ündür. Rüyada başka birinin asıldığını, asılan birini görmek, gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören tüccar ise kazancı artar, çiftçi için iyi mahsul elde etmek, yolcu için hayırlısıyla gideceği yere erişmeyi işaret eder. Rüyada halk tabakasından birinin asılması gadre uğrama ya da gizli işlerin açığa çıkmasına, Bekar için evlenmeye işarettir. Rüyada bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya işarettir, Rüyada ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delalet eder.

Rüyasında diri olarak asıldığını gören şerefe nail olur. Rüyada ölerek asıldığını gören, dünyada izzete ulaşır. Rüyada Öldürülerek asıldığını gören yalanci üne erisir. Rüyada Ne vakit asıldığını bilmedigi halde kendisini asılmis olarak gören, elinden çikmis olan malini tekrar ele geçirir. Bir rivayete göre, zenginler için asılmak fakirlige, fakirler için ise zenginlige işarettir. Rüyada Devlet başkanının kendisinin asılmasini emrettiğini rüyasinda gören ondan büyük bir iyilik görür. Rüyada Bir toplulugun kendisini astiklarini gören onlara baskan olup emreder, ihtiyar birinin kendisini astiğini ve halkin da seyrettiğini gören, o mahallin büyük bir kisisi olur. Rüyada Kendisini astığını gören ve karşısında akrabalarinin seyrettiklerini gören onlar tarafından sevilir ve sözü de sayılır. Rüyada asıldığı ve fakat ipi koparak düstügünü gören memur ise işinden atılır, zengin ise fakirlesir, fakir ise saygisini kaybeder, tüccar ise zarar eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada asılmak, kişinin yüceligi ve nail olacağı memuriyettir. Rüyada ölü bulunduğu halde yine idam edildigini gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada seref ve yücelige erisir.

Hayatta olduğu halde asıldığını gören kimse, dini bozulmadan yücelik, seref ve güce kavusur. Deniz yolculugunda bulunan bir kimse, rüyada asıldığını görse, onun hakkında hayra işaret eder. Rüyada asılmak, fakirler hakkında hayra ve gizli şeylerin meydana çikmasina zenginler hakkında ise, fenaliga ve islerinin bozulmasina işaret eder. Rüyada Evinde oturmak, isteyen ve bir tarata gitmekten korkan kimse hakkında asılmak da, o kimsenin evinden ve memleketinden çikmasina işaret eder. Bir başka rivayete göre ise; Rüyada asılmak, yücelik ve nail olacağı valiliktir. Bundan dolayi valilige ehil bir kimse rüyada asıldığını görse, vali olur. Rüyada asılarak öldüğünü gören Kimse, valiligi esnasinda dini inançlari zayiflar. Rüyada asıldiginda ölmeyip sag kalsa, bir vilayete dindar ve adaletli bir vali olur.

“Rüyada Asılmak” için 2 yanıt

Rüyada eşinin asılmış olduğunu görmek
Rüyamda eşimi çalışmış olduğum iş yerinin tezgahında asılı olarak gördüm, ağlayarak oradan indirdim ,eve götürdüm. Aile “köye götürmeyelim uzak olur” dedi bende balkona fayansların altına gömerek üstünü fayansla kapattım. Daha sonra akrabalarıma durumu anlattım rüyamda. Bu neye işarettir?

14 yasindayim Rüyamda bir kadını asılırken gordum kadının yüzüne baktığımda benim büyümüş halime benziyordu.bu nedemek.şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir