Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aşırılık Görmek

Rüyada aşırılık görmek neye delalet eder?

Rüyada aşırılık görmek23 yaşındayım. Gerçek hayatta aldatılmak veya başarısız olmaktan çok korkarım. Yaptığım işin her zaman en iyisini yapmak için uğraşırım ama elde edemediğim bir şey olursa kendimi yiyip bitiririm. Rüyamda ne olduğunu hatırlamadığım bir şeyi aşırı bir şekilde istiyorum ama o istediğim şeye ulaşamadıkça çıldırıyorum, hayatım kararıyor ve o moral bozukluğu ile uyanıyorum.

Adını koyamadığım bazı şeylerden aşırı korkuyorum, rüyayı gördüğüm günden beri uyumaya korkuyorum, bir şeylerin beni rahatsız ettiğini düşünüyorum ya da bilinçaltımda çok kurduğum için belki, bilmiyorum ama çok sıkıntılıyım son zamanlarda.

Rüyayı gördüğümden beri gerginim, bir şeyleri yapmaktan korkuyorum sanki yaparsam benim için çok kötü olacak gibi. Bana bir mesaj verildiğini düşünüyorum. Maddiyatı bir araç olarak gördüğümden maneviyata çok önem veririm. Balık burcu olduğumdan dolayı kimseyi kırmak istemem başkalarının benim hakkımda ne düşündüğü önemlidir benim için.

Rüyada aşırılık görmek yorumu

Yasemin selam. Verdiğin detaylı bilgiler için teşekkür ederim. Zaten gönderdiğin yazıda pek çok cevap gizli. Bana göre iç dünyanda fırtınalar kopmakta, heyecanın aynı zamanda endişelerinin tepe noktasında olduğu bir zaman dönemi içindesin. Korkularınla yüzleşmeli ve doğru olduğuna inandığını yapmalısın.

Rüyada aşırılık gerçek yaşamınızdaki hal ve hareketlerin sonuçları konusunda dikkatli olmanızı haber veren kıymetli rüyalardır. Bu rüya aynı zamanda hastalık, dert, sıkıntı, kötü haber anlamı taşıyabilir ve ailedeki  büyüklerden birinin yaşamakta olduğu bir sağlık durumu hakkında sizi daha da üzüntüye sokacak bir haber almaya, bu haber ertesinde bir takım araştırmalar yapıp, tam ümidinin bittiği bir zamanda araştırmanın netice verip, iyi gelişmeler yaşanacağına işaret olabilir. Öte yandan eğitimini aldığınız bir iş konusunda faaliyet gösterecek bir iş yeri kurulmasına, bazı zamanlar bu işle ilgili yolculuklar yapmaya ve bu konuda uzman olmaya da işaret edebilir.

Rüyada aşırılık yapmak, aşırılık yaptığını görmek gerçek yaşamınızda sizi yakacak kimi günahlar işlediğinizi bunun sonunda rezalet yaşayacağınızı vaya sonu fakirlik olacak geçici bir zenginlik yaşadığınızı / yaşayacağınızı simgeler. Rüyada aşırıya kaçmak, aşırıya kaçtığını görmek aynı zamanda rüyayı görenin kafasında bir takım soru işaretlerine sahip olduğunu ve kişinin bu yüzden kararsızlığa düşmüş olduğunu ve yaşamakta olduğu bu kararsızlıklar yüzünden tutarsız bazı tavırlar sergilediğini de gösterebilir.

Rüyada aşırılık yapan birini görmek, çevrenizde sizi doğru yoldan saptırmaya uğraşan kimi günahkarlar olduğunu, onlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada aşırıya kaçan birini görülmesi öte yandan gerçek hayatınızda insanın temiz duygularını sömürüp işlerini halletmek isteyen ve bu yöntemle geçimini bedavadan sağlama alışkanlığına sahip biri olduğunu ve ona karşı dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir