Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Asit Görmek

Rüyada asit görmek ne demektir?

Rüyada asit görmekRüyamda öyle biliyordum ki peynir küpünün içine asit bulaşmış. Bütün peyniri yıkayıp başka bir küpe aktarıyor, bütün evi de temizliyordum. Bir süre sonra sağ kolum dirseğe kadar çok fazla siyah-mor lekelerle doluyordu, solda da birkaç tane oluşmuştu ve canım yanıyordu.

Bu lekelerin oluşumunu peynir küpündeki asidin etkisi olarak düşünüyordum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim,teşekkürler.

Rüyada asit görmek yorumu

Lale merhaba, rüyada asit görmek, içinde bulunduğunuz intikam nefret, öfke gibi duyguları temsil eder. Bu duygular insanlık için en kötü konulardır ve bunlardan biran önce uzaklaşmak için çalışmalısınız.

Asitli bir şey yemek veya Asitli bir şey içmek, yaşamınız birileri tarafından yönetiliyor, yönlendiriliyor, maniple ediyor demektir ve siz bundan rahatsızlık duyuyorsunuz. Asitli içki, asitli içecek görmek, duygusal bir felç, kendini ifade etmekte zorluk çekme veya hayatınızı olumsuz etkileyen bir faktör var demektir. Asit yağmuru, gökten asit yağdığını görmek, çok gergin bir ortamda bulunduğunuzu, çevrenizdeki insanların fazlasıyla nefret, öfke, düşmanlık duyguları taşıdığını temsil eder. Rüyada zaçyağı yani derişik sülfürik asit, diğer adıyla karaboya görmek iyiye yorumlanmaz, üzücü bir haber alacağınıza veya hafif bir yara alarak acı çekeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir