Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Asit Yağmuru Görmek

Rüyada asit yağmuru ne demektir?

Erkek arkadaşımla bulunduğumuz ildeki göl kenarında, köprü tarzı bir şeyin üzerinde sebze meyve pazarına doğru yürürken hava birden bozmaya başlıyor ve asit yağmuru yağmaya başlıyor, çok şiddetli bir halde. Sevgilim elime bir şemsiye veriyor ve kendi şemsiyemi açmaya çalışırken de kendini ve beni onun şemsiyesi ile korumaya çalışıyor, buna rağmen benim yüzüm asitten kırmızı kırmızı lekeleniyor, sırtım asitten yanıyor, sonra yağmur diniyor ve kapalı bir yere kaçıyoruz.

Kaçtığımızda sevgilimin kucağında beyaz çarşaflı bir bebek oluyor, onuda bizimle korumaya çalışıyoruz ama kimin bebeği bilmiyoruz, daha sonra kaçarak bizim eve gidiyoruz, ben önden eve giriyorum, sevgilim bebek yüzünden arkada kalıyor, ben bu arada kız kardeşime durumu dehşetle haber verirken sevgilimin gelmediğini fark edip apartmana onu bulmaya yöneliyorum, o ise tam kapıda bekliyor oluyor, kapıyı açıp ona sarılıyorum ve içeri alıyorum, sonraysa içine şeytan girdiğini görüyorum, bebek ise ölmüş oluyor, gövdesi hep kan olmuş bir halde kalıyor. Ne olur bunun ne demek olduğunu bana açıklayın, çok kötüyüm.

Kimden: Hryy
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar ama ilişkim var
Şu anki ruh haliniz: gelecekten endişeli
Anahtar kelimeler: şeytan,cin,bebek,korkmak,asit yağmuru, ölü bebek

Rüyada asit yağmuru görmek tabiri

Rüyada asit yağmuru görmek, gökten asit yağdığını görmeniz, çok gergin bir ortamda bulunduğunuzu, çevrenizdeki insanların fazlasıyla nefret, öfke, düşmanlık duyguları taşıdığını temsil eder. Bakınız asit sayfası.

Ölü bebek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir. Bakınız bebek rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir