Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Asker Arkadaşını Görmek

Rüyada asker arkadaşını görmek ne demektir?

Rüyamda askerim, bir arabada 4 asker arkadaşımla gidiyoruz, bir anda ileride pusu olduğunu görüyorum ve hemen arkadaşlarıma arabayı durdurun diyorum. Arabayı durduruyoruz bizi ateş etmeye başlıyorlar, herkes siper alıyor ve çatışmaya başlıyorum. Sonra benim kurşunum bitiyor.

Üç tane terörist başıma geliyor silahlarını bana çevirdiler o an öleceğimi düşünüyordum ve “Allahu Ekber la ilahe illallah” demeye başladım ve tekrar tekrar söylüyordum, bir anda bir kuvvet geldi iki teröristi silahlarından tutup çektim, ikisi yere düştü diğerini itip kaçarken uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Kimden: sonex01
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: allahu ekber la ilahe illallah

Asker arkadaşını rüyada görmek yorumu

Rüyada asker arkadaşını görmek olumlu haberler, güzel ilişkiler, kaygısızlık anlamlarını simgeler. Uzun zamandır görmediğiniz yakın arkadaş ve dostlarınızdan alacağınız haberleri ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Asker Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada asker arkadaşı görmek
Ben geçen günlerde rüyamda asker arkadaşımı gördüm, arkadaşım bize geldi, onunla oturduk bol bol askerlik konuştuk. Rüyada asker arkadaşını görmek neye yorulur?

Ben hamileyim. Esim askere gitmemiş. Rüyamda da esim sanki rahatsız ve yataktaydı. Askere gitmemesine rağmen bir kaç asker arkadaşı onu ziyarete gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir