Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek neye delalet eder?

Rüyada asker görmek, askerlik, askere gitmek, askerden dönmek, birinin askere gittiğini görmek hemen milletten ve her gruptan insanın gördüğü ortak rüyalardan biridir. Tanıdık veya tanımadık herhangi bir asker görmüş olmanız ya da rüyada asker görülmesi zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Çünkü asker vazife, görev ve bunu yapmayı temsil eder.

Rüyada silahsız asker veya askeri silahsız görmek iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz. Yakınınız olan hasta asker, askeri hasta görmek birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğine işarettir

Rüyada askere gitmek neye işarettir?

Rüyada asker olmak, askere gittiğini, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder. Bir kadının asker olması, askere gittiğini görmesi benzer şekilde zorluk ve sorun yaşanan bir dönemden geçildiğini ancak şaşırtıcı bir gelişme ile bunun son bulacağını simgelemektedir. Askere çağrılmak ya da askere çağrıldığını görmek hedeflerinize ulaşmak için hemen çalışmaya başlamanız ve hiç durmamanız gerektiğini işaret eder. Rüyada yeniden askere çağrılmak veya askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler.

Rüyada bir askerle konuşmak ne demektir?
Rüyasında askerle konuştuğunu görmek güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Asker ziyareti yapmak, asker olan bir tanıdığını ziyaret etmek şu anda gerçekten bir asker tanıdığınız var ise onun sizden haber beklediğine ya da onu aramanızı istediğini gösterir. Askerde olan yakınınız yok ise gurbetteki bir dostunuzun sizi merak ettiğini ifade eder.

Rüyada terhis görmek ne anlama gelir?
Terhis olmak, askerliğini tamamladığını, askerlik vazifesini yaptığını görmek günlük yaşamınızda büyük umutların olduğu, hayatınızın güzel yönde değişeceği yeni bir yaşam evresine girdiğinizi simgeler. Bir yakınının terhis olduğunu görmek hayatınızda güzel günlerin olduğu yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada bedelli askerlik görmek neyi gösterir?
Bedelli askerlik, paralı askerlik ya da bedelli askerlik yaptığını görmek, gerçek yaşamınızda başarıya ulaşmak için gerekli dayanıklılığa, sabra sahip olmadığınızı ya da elinizdeki işi zamanında tamamlayamayacağını gösterir.

Rüyada asker kaçağı olmak nedir?
Rüyada askerlik kaçağı olduğunu görmek taahhütlerini yerine getirmeme alışkanlığınız yüzünden başınızın sürekli ağrıdığını, ağrıyacağını temsil eder. Askerden kaçmak, askerden kaçtığını görmek uyanık hayatınızda sizi rahatsız eden bir durumdan kurtulamadığını ve bu konunun sizi sürekli rahatsız ettiğini gösterir.

Rüyada asker arkadaşını görmek neyi işaret eder?
Asker arkadaşı güzel haber almak, dürüst ilişki, endişesiz yaşamı işaret eder. Asker arkadaşları aynı zamanda uzun zamandır görmediğiniz yakın arkadaş ve dostlarınızdan alacağınız haberleri ifade eder. Komutanını görmek ya da eski komutanı görmek, güçlü ve güvenilir dostlara gereksinim duyduğunuzun simgesidir.

Rüyada asker botu görmek neye yorumlanır?
Asker botu, askeri bot, asker postalı, askeri postal, asker ayakkabısı, askeri ayakkabı, postal görmek otorite ve disipline karşı hassasiyetiniz olduğunu simgeler. Postal giymek, postal giydiğini görmek yaşamınızda kimi konularda düzen ve temizlik açısından eksikleriniz olduğunu, bu konulardaki ihtiyaçlarınızı temsil eder. Postal çıkarmak, ayaklarındaki postalı çıkarmak, postallarını çıkardığını görmek gündelik yaşamınızda bir şey hakkında kendinizi güvensiz hissettiğinizi simgeler.

Rüyada askeri operasyon görmek tabiri nedir?
Askeri operasyon, kimi konulara disiplinli ve hassas planlama ile yaklaşmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada subay görmek neye yorulur?
Rüyada subay olmak, rüyanızda subay olduğunuzu görürseniz bunun manası uyanık hayatınızda yaptıklarınızın etrafınız tarafından daha çok beğenilmesini arzu ettiğinizi gösterir. Bu daha fazla saygınlık beklentisi olarak ta yorumlanır. Subay birini görmek iş yaşamınızda bir rekabet yaşıyorsunuz veya yaşayacaksınız demektir. Deniz subayı, beyaz üniformalı denizci subay çevreniz tarafından saygı göreceğiniz makama yükseleceğinize işaret eder. Havacı subay, rüyada mavi üniformalı hava subayı görülürse okul veya iş hayatınızda yeni başarılar kazanacaksınız demektir. Kara subayı, rüyada haki renkli üniforması içinde karacı subay görülürse içinde bulunduğunuz tartışmalı bir durumdan istediğiniz sonucu alarak çıkacağını gösterir. Emekli subay görmek, subay emeklisi görmek yön, ihtiyaç, rehberlik, disiplin anlamlarını simgeler. Liderlik becerilerini ve yetkilerinizi tam kullandığınızı ifade eder.

Rüyada denizci görmek manası nedir?
Denizci asker görmek yabancı ülkelere yolculuk, farklı kültürleri tanıma anlamlarını simgeler. Rüyada denizci olmak, denizci olduğunu görmek başka diyarlara, uzun ve keyifli bir yolculuk yapacağınız manasına gelir.

Rüyada askerlik konusunda diğer yorumlar?

Firar etmek veya askerden firar ettiğini görmek yakınınızda bir tehlike seziyorsunuz anlamındadır. Sıkıntıdan kurtulmak için yakınınızda hissettiğiniz tehlikeyi çözmeli, sorunu anlamalısınız anlamı taşır. Rüyada er yani rütbesiz asker görmek sertlik, disiplin, savunma anlamlarını simgeler. Bir mesele üzerinde inanç ve değerlerinizden vazgeçmeyerek, görüşlerinizi sonuna kadar savunmak zorunda kalacağınıza delalettir. Rüyada er olmak, er olduğunu görmek yeteneğinizi ve düşünme yolunu temsil eder. Hedeflerinize doğru yaklaştığınız anlamındadır. Rüyada onbaşı görmek hayatta kazanılan başarılara işaret eder.

Rüyada garnizon çok sevineceği, önemli haber alınacağını işaret eder. Bir askeri garnizon içinde olduğunu görmek, selamet ve emniyet içinde bir yaşam sürüleceğini ifade eder. Karavana yani asker yemeği, asker karavanası görmek yakın bir arkadaşınızla tatile gideceğinize işaret eder. Askeri üniforma giymek, asker üniforması giydiğini görmek çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Rüyada bir şehir veya yerleşim alanına askerlerin girdiğini görmek yağmur ve berekete delalet eder. Rüyasında başında komutan bulunan asker topluluğu görmek yardım, destek ifadesidir. Rüyada başı bozuk asker topluluğu görmek karışıklık, işlerin ters gitmesi, beklenmeyen sorunlara işaret eder. Bir generalle konuşmak, konuştuğunu görmek işlerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağına delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalıştığını görmek hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylıkla neticelendireceğini müjdeler. Bir askeri birlikte eğitim yaptığını veya takım halinde bir caddeden geçtiğini görmek çalıştığınız yerde sevildiğinizi gösterir.

Rüyada bir uzman çavuş görmek rüyayı gören kişinin içindeki idealleri, değerleri, bazı şeylere çözüm aramayı simgeler. Uzman çavuş olmak kişinin kendi değerleri ile başkalarının değerlerini kıyasladığını ve bunlar arasında bir iç savaş yaşadığını gösterir. Aynı zamanda uyanık hayatta bazı çatışmalara bir çözüm aradığını ifade eder. Rüyada süvari görmek yakınlarınızla aranız açılabilir işaretidir. Rüyada süvari olduğunu görmek bir tartışma yaşayabilirsiniz fakat sonunda işler istediğiniz gibi gidecek anlamındadır. Rüyada atlı asker, ata binen asker, ata binmiş asker terimleri de aynı anlama gelir.

Rüyada vicdani ret görmek, askerlik yapmamak, zorunlu askerlik görevini kabul etmemek, sizin kendinize yeterinden fazla güvendiğinizi ve bu davranışın size zarar vereceğini belirtir. Kendinizi biraz daha ağırdan alin, adımlarınızı biraz daha yavaş ve dikkatli atın tavsiyesinde bulunur. Vicdani ret nedir kişinin siyasal görüşü, ahlaki değerleri ya da dinsel inancı paralelinde zorunlu askerlik görevini red etmesidir. Vicdani retçi kişiler kendilerini antimilitarist ya da pasifist olarak tanımlamaktadır.

Rüyanızda büyük bir komutanın emrinde savaşa katıldığını görmek çok mutlu olduğunuza işaret eder. Kışla içerisinde asker görmek eski bir dosttan haber alınacağına işarettir. Yakınınız olan birinin asker olduğunu, askere gittiğini görmek onun yeni bir işe gireceğini veya kazancında artış olacağını ve bunun sizi de olumlu etkileyeceğini haber verir. Rüyada askerdeki yakınını iyi ve sağlıklı görmek ondan iyi haber alacağınıza, hasta veya yorgun olduğunu görmek onun sizden haber beklediğine işarettir.

“Rüyada Asker Görmek” için 10 yanıt

Rüyada askere su verdiğini görmek
Merhaba. Rüyamda bir askeri arabanın içinde bir sürü asker gördüm, sonra arabadan birisi inip benden su istedi, eve baktım baktım hiç bir yerde su bulamadım, elime bardağı alıp koşarak su bulmak için dışarı çıktım, sonra yan taraftaki evden suyu alıp getirdim, asker suyu içti sonra elimi öpüp ALLAH razı olsun deyip bana dua etti, bu rüya beni çok etkiledi kaç gündür ne olabilir diye düşünüyorum fakat hala anlayamadım ne anlama geldiğini, açıklarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Şükran selam, Gördüğün rüya uyanık hayatında yaptığın hayırlı işlerin, faydalı hareketlerin etrafın tarafından takdirle karşılandığını ve bunun mükafatlarını göreceğini, alacağın manevi güç ile tüm zorlukları aşacağını göstermektedir.

Rüyamda askeri araç görüyorum ve icindeki asker beni görünce aracdan iniyor ve yanma geliyor bana en yakin arkadasımdan hoşlandigini soyluyor, anlam veremedim bunu nasıl yorumlaycagıma.

rüyamda 54 yaşındaki eşimin askerde olduğunu ve elinde bir tomar kağıt para tuttuğunu gördüm ne manaya geliyor teşekkürler

Bana aşık bir çocuk var ama ben sevmiyorum, rüyamda bu çocuğu askerde gördüm. Anlamini cok merak ediyorum.

Emine selam, gördüğün rüya hayatta karşındaki zorlukları aşmak için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan mücadeleye devam etmek gerektiğini, sonunda hayallerine kavuşacağını temsil etmektedir. Rüyadaki çocuk sadece bir simgedir, olayın onunla alakası yoktur.

Merhaba benim şu rüyami yorumlanabilir misiniz? ben askerdeyim rüyamda annemin yanına gidiyorum ve orada askerliğimi yapıyorum, çok mutlu oluyorum, anneme sarılıyorum gülüyorum, acaba ne anlama geliyor yorumlanabilir misiniz?

Rüyamda sürekli askerlik yapıyorum, askerliğimi daha önce yaptığımı da rüyamda biliyorum buradayım sürekli görüyorum nedenini bilen cevaplarsa şimdiden tesekkur ediyorum.

Biz sevgilimle aynı gece aynı anda onun askere gittigini gorduk, ikimizde çok ağlıyorduk. Sonra beni aradı gece anlattı aynı rüyayı gormusuz oda çok agliyomus. Uykuda ikimizinde gozunden yaş geldi çok gercekciydi ne işaret olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir