Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyada asker kıyafeti neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda asker kıyafeti giymiş sıcak bir yaz havasında bir mahallede yokuş çıkıyordum fakat ayağımdaki botların altı kayıyor ve bir kaç kere yere düşer gibi oluyordum. Yinede yokuşu çıktım ve zemin katta bir dükkana girdim, karşımda 35 yaşlarında sarışın bir bey dikiş makinesi başına oturmuş terzilik yapıyordu. Oradan çıktığımda ise ayaklarımdan 2 metre falan havaya uçmaya başladım ve uyandım hayır olsun inşallah çok gerçekçiydi.

Rüyada asker kıyafeti görmek yorumu

Murat selam, asker kıyafetini neden giydiğin hakkında bilgi net anlaşılmıyor, asker olduğun için mi giyindin ( o takdirde asker olduğunu görmek incelenmelidir ) yoksa sivil olmana karşılık canın öyle istedi diye mi giyindin? bunların anlamları çok farklıdır. Gerçek hayatta asker olmadığı halde birinin askeri kıyafet giydiğini görmesi çok yakında o kişinin hayatında iyi yönde değişiklikler olacağına delalet eder.

Rüyada yokuş çıktığını görmek gerçek yaşamda kişinin hedeflerine giden yolda bazı zorluklar bulunduğunu ve bu zorlukları aşması için yeni metot veya yollar bulması gerektiğini, aksi halde çok yorulmayı göze alması gerekeceğini temsil eder. Asker botu giydiğini görmek yaşamınızda bazı konularda düzene ve temizliğe ihtiyacınız olduğunu gösterirken düşer gibi olman bu durumun hakkında oluşturduğu tehlikeye parmak basmaktadır.

Rüyada dikiş makinesi görülmesi rüya sahibinin tutumlu bir karaktere sahip olduğunu ve tasarruf yapmanın zor zamanlarda ona yardımcı olacağını, sıkıntıları kolayca atlatacağına delalet ederken makinenin başında dikiş diken terzi ise size harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Asker Kıyafeti Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar benim erkek arkadaşım askerdi, çok şükür askerliğini bitirdik geldi ve yaklaşık 15 gün sonda rüyamda haberlerde onun asker kıyafeti ile yaralandığını görüyordum, sonrasında 10 gün sonra olacak bir mahkememiz var karşı tarafı görüyorsunuzdur ve Allah belanı versin Allah canını alsın gibi beddualar ediyordum. lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

Berna merhaba, rüyada beddua etmek makbul değildir ve kişinin gerçek yaşamında kendi hatalarından kaynaklanan sorunlarda daima bir başka suçlu arama huyu olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir