Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Askere Çağrıldığını Görmek

Rüyada yeniden askere çağrıldığını görmek ne demektir?

Merhabalar kolay gelsin. Ben rüyamda yeniden askere çağrılmışım fakat rüyamda askerliğimi yaptığımın da farkındayım. Bu arada da kendi özel hayatımda yeni evlilik yaptım maddi açıdan biraz sıkıntım var vede eşimle aynı yerde olmak için tayin işleriyle uğraşmaktayım.

Askerde yaptığım işleri aşağı yukarı aynısı yaptım, sonrasını pek hatırlamıyorum uyandım. İşin açıkçası pek umursamadım fakat bir kaç gün sonrada belki hayatımda çok nadir görmüşümdür babamı gördüm ve pek yeni olmayan bir araba aldığını ve anahtarı verip kullanmamı istedi biraz kullanınca da arabanın pek gitmediğini söyleyip kendi kendime eleştiri yaparken uyanmışım.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür eder merakla bekliyorum.

Rüyada yeniden askere çağrılmak nasıl yorumlanır?

Rüyada asker olamak, askere çağrılmak, askerlik görevini yaptığı halde yanide askere çağrıldığını görmek hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada araba almak, araba satın alma, araba satın aldığını görmek gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Bu rüyayı babanız açısından ele alındığında babanızın, sizin daha aktif olmanızı beklediğini gösterdiği söylenebilir.

“Rüyada Askere Çağrıldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada askere gittiğini görmek
İlk olarak ben bu hafta bir iş teklifi aldım ama şahısa güvenemiyorum, bir de ufaktan inşaat işiyle uğraşıyorum. Rüyama gelince ben halamın oğluyla askere gidiyorum, aynı yere gidiyoruz. Ailem bizi teslim etmeye gelmiş ve birliğe teslim oluyoruz, yataklarımızı ayarlıyoruz, ondan sonra uyandım, bu neye tabir edilir? açıklarsanız sevinirim, şu sıralar çıkmazda olduğum için bu bilgiye ihtiyacım var.

Askere gitmek, asker olmak, askere gittiğini, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek, şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir