Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Askeri Helikopter Görmek

Rüyada Askeri Helikopter Görmek Neye Çıkar?

Sayın admin. Rüyamda mavi açık bir gökyüzü gördüm. Yere yer beyaz bulutlar vardı. Gökyüzünde siyah büyük bir helikopter vardı, bu askeri helikopter idi. Akrobasi hareketleri yapıp kendi etrafında dönüyordu. Bir bayan sesi “bu helikopteri bir füze atıp düşüreceğiz,  içindeki pilot da ölecek” dedi. Bende üzüldüm, içim kan ağladı desem abartmış olmam. Bu neye işaret eder? Yorumunuzu bekliyorum.

Ruh halim; yorgun ve üzgün. Sitenizi beğenerek takip ediyorum, teşekkürler.

Rüyada Askeri Helikopter Görmek Yorumu

Gül selam, gördüğün rüya ülkede yaşanan son askeri darbe kalkışmasının yansımasına benziyor. Yaşananlar kolay kolay unutulacak cinsten değil; askeri helikopterler, şehrin üzerinde alçaktan uçan savaş uçakları ve bunların millet meclisini bombalaması, şehrin içinde gezen tanklar, sivillerin üzerine ateş açılması. Tüm bunlar tüm toplumun hafızalarına kazındı ve kolay kolay unutulmayacak. Bu yaşananlar doğal olarak insanların bilinçaltına yerleşti ve rüyalarda ortaya çıkmaya başladılar. Biz günlük yaşamda kişiyi çok etkileyen bir olayın ya da kişinin kafasını meşgul eden bir şeyin uykuda yansıması haline bunlara birinci tür rüyalar diyoruz ve bu rüyalar yorumlanmazlar çünkü bir mesaj vermezler.

Normal zamanlarda olsaydı rüyada askeri helikopter görmek rüyayı gören kişinin hedeflediği başarıya kavuşması için hangi şart altında olursa olsun hırs ve öfkesini kontrol etmeyi başarması gerektiğine yorulur.

“Rüyada Askeri Helikopter Görmek” için 5 yanıt

Helikopterle gelenlerle çatışmak
Rüyamda kuzenlerimle, annemle, teyzemle ve okul arkadaslarimla bir evdeyiz, bir adam bizi tutmaya calisiyor ama biz bir sekilde kaciyoruz. Sonra disaridayiz ve ” sbi”, fbi gibi helikopterler geliyor. Ama on sirada ne arkadaslarim var sadece annem yanimda ve teyzem 2 kardesim arabaya gidiyorlar. Sonra bir catisma gibi bir sey oluyor. Bittikten sonra insanlar annemi tasla vuruyorlar. Bende onu tutuyorum ve ailemin bindigi arabaya gidiyorum, önce orada oturduklarini göruyorum sonra bir adam geliyor ve “maalesef bir sey yapamadik, hepsi vefat etti ” diyor ve oturduklari yerde cicekler gobi bisey koymuslar. Sonra ama aglamal istiorum, aglioamiorum. Anneme sariliyorum.

Yasemin merhaba, rüyada helikopter görmek hırsı ve başarıları temsil eder. Çatışma ise huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır. Rüyanız hırsısı kontrol edip kötü hallere düşmemek gerektiğine işaret etmektedir.

Selamlar rüyamda açık alanda asker helikopteri üzerimden geçiodu ve hemen ardında da tank aynı helikopter gibi uçarak geçti ikisininde rengi yeşil kahverengiydi..yorumlarsanız sevinirim

merhaba ben rüyamda evimi gördüm odamdaydım ve bir garip ses geliyor nasıl diyim sonra odamda balkon olduğu için oraya baktım alçakta bir helikopter ve asker vardı ben sonra sesiz oldum beni görmediler sonra hatırladığım kadarıyla da eski evimizin ordaydık annemlerle arkadaşımın evine gittik kaçtık galiba sonra evdeydik ben bilgisayardaydım sonra yine aynı ses geldi annemler benim odaya geldi bilgisayarı kapat dedi sonra bilgisayarı kapatmaya çalıştım kapandı gibi oldu modeme bakıncada normalde sarı yanıyorla o andada kızmızı bir ışık oldu anlamadım bu rüyamda askerler kötüydü galiba rüyamı cevaplarsanız çok sevinirim gece 3 te kalktım bu rüyada çok korktum yaşım 14 söyliyim

Rüyamda askeri helikopteri evimizin üzerinde çok yakından sürekli daireler çizerek dönüyordu. Sonra evimizin bi köşesine çarpıp yere düştü sonra içinden çıkan asker bize silah doğrulttu. Ben de görünce kaçıp yere yattım hemen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir