Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada askeri uçak görmek

Rüyada askeri uçak neye delalet eder?

Ben çocukluğumdan beri hep gökyüzü ile alakalı rüyalar görürüm, çoğu zaman kendim kanatsız uçarım, bazen uçağa biner havada gezerim, bazen de uçağı kendim kullanırım ve genellikle aşağıdaki manzara her zaman farklıdır, fakat her zaman aşağısı net görünür ve bu yüzden en son yaptığım rüya gezisinde farklı şeyler görünce bunu size danışmak istedim. Çünkü bu sefer yeryüzünü göremedim.

Rüyamda uçuruma benzer çok büyük bir çukurluğun üzerinde yine kanatsız uçuyorum, aşağısı derin bir vadi, en dipte zayıf bir dere akıyor ve ben hem bu manzarayı seyrediyorum, hem de havada süzülerek ilerliyorum. Ne olduysa bu anda oldu ve bir askeri uçak büyük bir hızla altımdan geçti. Bu daha önce hiç bilmediğim, fotoğrafını görmediğim bir uçak askeri uçak idi. Ne askeri jet, ne bombardıman uçağı ne de askeri nakliye uçağı idi. Uçak hem çok büyük hem de çok hızlı idi. Uçak altımdan vadi gibi yerin üzerinden uçarken onun rüzgarı ile her şey havalandı, ağaçlar, yapraklar, otlar. Göz gözü görmez oldu ve ben artık aşağısını göremez oldum ve ilk kez uçmaktan korktum “ya bir yere çarparsam” diye.

Sonra yavaşladım ve zar zor yeryüzünü görmeye başladım, aşağıya inmek zorundaydım ama çok korkuyordum, çünkü hiç bir şey net görünmüyordu. Sonunda hayal meyal  kayalığa benzer bir yer gördüm ve oradaki araziye indim. O kayalıklara sorunsuz inerken en büyük hayalim ayaklarımı sağlam zemine dokunmak ve dinlenmek idi. Yıllardır havada kuş gibi uçan bir insan olarak bu deneyim bana zor gelmişti ve tekrar havada olmak eski güzel duyguları yeniden yaşamak istiyordum. Biliyorum bu rüya size saçma gelecek ama lütfen bana inanın, bu rüyaları sürekli görüyorum.

Rüyada askeri uçak görmek yorumu

Sevgili Serhat, sana bütün kalbimle inanıyorum. Çünkü bende ergenlik yıllarıma kadar sürekli uçar, Dünyayı gezer, her yeri görürdüm. Sana yeminle söylüyorum televizyon ya da gazetede görmediğim yerleri gördüğümü hatırlıyorum. Sonraki tarihlerde o yerin fotoğrafını gördüğümde ben bu yeri gördüm diye bir çok hatıram var.

Rüyada uçmak sayfasında özellikle kanatsız uçtuğunu görmek konusunda çok detaylı bilgiyi bulabilirsin. Lütfen incele.

Rüyada askeri uçak görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında bazı çatışmalar yaşadığını veya yaşayacağını ancak sonucun olumlu olacağını, kişinin bu iç hesaplaşmayı kendi hayrına olacak şekilde sonlandıracağını temsil eder.

Rüyanızda askerin uçağın altınızdan geçmesi, ortalığın göz gözü görmez olması günlük yaşamınızda her şey yolunda giderken aniden ortaya çıkan bir gelişmenin yaşamınızı karıştırdığını adeta alt üst ettiğini simgelemekte ancak sonunda kayalık ta olsa bir araziye inmeniz ise zor da olsa hayatınızın düzeninin yeniden kuracağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada askeri uçak görmek” için 4 yanıt

Beyler, ben rüyada arkadaşımla okuldaydım, Birden okulun üzerinde çok yakından bir askeri uçak geçti, O anda bir ses geldi “kaçın uçak düşüyor” diye, bizde kaçtık ama kurtulamadık, uçak okula çarptı, hepimiz öldük.

Boran merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendini geliştirmek, hayallerine kavuşmak, başarılı ve mutlu olmak için önünde pek çok imkan ve fırsat olduğunu ifade ederken, senin bir sebeple kapıldığın umutsuzluk ya da karamsarlık yüzünden bunları göremediğini, sahip olduğun değerlerin farkında olmadığını anlatmaktadır.

ailemdeki bazı kişiler ve ben dışarıdaydık. gürültülü bir ses geldi kafamı kaldırdığımda solotürk uçağının üzerimizde uçtuğunu gördüm uçak alçak uçuş yaparak çok yakınımızdan geçti ve bir parça düşürdü ben onu yakaladım düşürdüğü şey uçağın oyuncağı ve maketi gibiydi. eve döndüm ve bana o parçayı istediklerini bundan dolayı onu götürmem gerektiğini söylediler.

Rüyamda boşandığım eşimle aynı yatakta yatıyorduk eşim saçlarımı avuçlayıp başımı seviyormuş gibi gösterip yastığa basıyordu boğulmak üzereydim hemen ardından şimdiki eşim beni eski eşime geri veriyordu çocuklarına dayanamadığım içinmiş kızımı gördüm ama erkek sülüetinde anne beni bırakma diye ağlıyordu geri benim çocuğum oylanmış erkek çocuğunu şimdiki eşim ve ben alıp gidiyoruz eski eşim bu çocuğu bize veriyor uçağa biniyoruz uçağın camından yüzlerce mavi askeri ucak görüyorum penceresinden hatta içindeki askerleri görüyorum bu nasıl bi rüya anlamadım açıklarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir