Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Askerlik Yaptığını Görmek

Rüyada askerlik yapmak nedir?

Merhaba, rüyamda sürekli askerlik yapıyorum. Ben askerlik yapalı 25 sene oldu ama rüyamda her bir kaç senede bir tekrar askere alındığımı görüyorum ve tekrar bitmek üzereyken ya yanlışlık olmuş tekrardan terhis oluyorum kaldı ki askerliğimin büyük bulumu çok rahattım yani sıkıntıdan değildir, birde aynı rüyayı tekrar tekrar gördüğüm bir türkücü var, meşhurdur ama hayran olduğum biri değil. Fakat onunla da sıkça oturup konuşuyoruz selamlar

Rüyada askerlik yaptığını görmek neye yorulur?

Rüyada askerlik yaptığını görmekGördüğünüz rüya şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Askerlik Yaptığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda asker olduğumu vede eğitim yaparken koştuğumuzu gördüm koşarken ben geride kalıyordum komutan daha hızlı koş diye uyarıyordu.23 yaşındayım vatani görevimi henüz yapmadım önümüzdeki aylarda başvurup askere gideceğim.Bu rüyamn hayırlara vesile olmasını diler şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Merhaba Ben rüyamda asker ocağında askerlik yapıyorum. Gerçekte askerligimi bitireli 7 yıl oldu. Bu rüyayı 1 ay arayla 2 kez gördüm ne anlama geliyor acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir