Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aslan Başlı Yüzük Görmek

Rüyada aslan başlı yüzük neye işarettir?

Rüyamda ateşe atılmış kor şeklinde altın yüzüğü parmağıma takıyordum. O kadar yanıyordu ki parmağım bağırma yerini aslan kükremesine bıraktı.

Yüzük aslan başı oldu ve elimin acısı geçsin diye yere vuruyordum. Altını döve döve Aslan başlı bir yüzük oldu ve pencereyi açıp kükrüyordum. Emre tarafından 07.03.2013 / 14:03 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: ateş, kor, altın yüzük, yüzük takmak, aslan kükremesi, aslan başı, kükremek.

Rüyada aslan başlı yüzük görmek tabiri

Emre merhaba, bu değişik ve önemli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim.

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Ruyada yüzükler aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder.

Ateşe atılmış yüzüğü parmağınıza takmanız başarı için fazla risk aldığınızı simgelemekte, bağırmak bu risklerin sizi zorlayacağını, sesin kükremeye dönüşmesi sonunda sevinç çığlıkları atacağınızı, aslan başı oluşması ise çabalarınız sonunda büyük bir güce kavuşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Aslan Başlı Yüzük Görmek” için 2 yanıt

ben 19 yasındayım, fakat annesi yok gayrimeşru bir oğlum oluyor bu bebeği benim ailemden başka biri sahipleniyor ama çocuk benim?

Rüyamda aslan şekilde bir yüzük gördüm ama yüzük kuzenimin parmağında takılıydı bende bu yüzüğü inceliyordum başka yüzüklerde vardı ama ben sadece ona bakıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir