Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek neye işarettir?

Gerçek dünyada aslan, hayvanlar aleminin kralı olarak bilinir, aslan güç, cesaret, otoritenin simgesidir. Rüyada aslan görmek güç ve cesarete işaret eder, rüyayı gören kişinin bazı gelişmeler sonucu gücünün artacağına, cesaret kazanacağına delalet eder. Aslan sevmek ya da bir aslanı sevdiğini görmek yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını ve onların desteği ile yeni başarılara ulaşılacağını ifade eder. Rüyada konuşan aslan görmek veya aslanla konuştuğunu görmek, elde etmek istediğiniz güç ve kuvvete ulaşabilmek için duygu, düşünce ve isteklerinizi güçlü bir şekilde anlatın, ezik olmayın, hakkını aramayı öğrenin mesajı verir.

Rüyada aslan görmekRüyada dişi aslan görmek, anne aslan görmek kadınlar için güçlü annelik içgüdülerini temsil ederken erkekler için çıkarlarını korumak amacıyla büyük bir çaba içine girileceğini temsil eder. Rüyada erkek aslan görmek umut, zafer, azim ve dayanıklılık işaret eder. Her zaman umudunu kaybetmeyen, azimli ve zafere odaklanmış, sabırlı ve güçlü bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder.

Rüyada beyaz aslan görmek görkemli bir güç vurgular. Sahip olduğunuz gücü faydalı işlerde kullandığınız sürece her şeyin iyi gideceğine delalet eder. Rüyada siyah aslan görmek olumsuz bir gücü temsil eder. Size veya çevrenize zarar vermek için elindeki gücü kullanmayı düşünün birileri olduğunu simgeler.

Rüyada yavru aslan görmek neye işaret eder?

Rüyada aslan yavrusu görülmesi gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler. Rüyada aslan yavrusu emzirmek , büyük bir adamın gelişmesinde, yetişmesinde büyük emeği olacağını gösterir. Eğer yavru aslanı besleyen erkekse, bir yere amir olur.

Rüyada aslan saldırısı görmek nasıl yorumlanır?

Bir aslanın size saldırdığını görmeniz saldırıya uğramak, aslandan kaçmak, düşmanlarınız veya rakipleriniz tarafından size karşı kullanmayı düşündükleri gücün bir şekilde dönüp kendilerini vuracağını ancak her zaman dikkatli ve tetikte olmak gerektiğini temsil etmektedir. Aslanın bir başka insanı kovaladığını görmeniz, ona saldırdığını görmek uyanık hayatınızda aşmanız gereken kimi zorluk ve engeller olduğunu, zamanında bunları aşmaz iseniz ileride sıkıntıya girebileceğini ifade eder. Bir aslanın başka bir hayvanı kovaladığını görmek ya da boğduğunu görmek kendine güvenen, güçlü bir karaktere sahip bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız manası taşır.

Rüyada aslan kovalamak neye işarettir?
Rüyada aslan kovaladığını görmek gören kişinin gerçek hayatında kendisinde güçlü rakipleri ile bir mücadele içinde girdiğini ve üzerindeki korku ve çekingenliği atarak onları yenmeye, galip geleceğine işaret eder. Bu rüya alternatif olarak birilerinin desteğini alarak yaşadığı sıkıntılı bir durumdan çıkıp, murada ermeye de işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada aslan öldürmek neye delalet eder?
Rüyada aslan öldürmek, aslan öldürdüğünü görmek içinde bulunduğunuz yalnızlık duygusundan çıkmak için sosyal yaşamınıza daha fazla dikkat etmeniz, zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatan bir rüyadır. Rüyada bir aslanla boğuşmak, boğuştuğunu görmek rakiplerinizle mücadelede kazanmaya, her alanda başarıya delalet eder.

Rüyada aslan kükremesi ne manaya gelir?
Rüyada aslan kükremesi görmek, bir aslanın kükrediğini görmeniz, aslan sesi duymak güçlü dostlarınız ya da arkadaşlarınızdan alacağınız maddi veya manevi destek ile sesinizin daha gür çıkacağını, hakkınızı daha iyi arayacağınızı simgeler.

Rüyada aslan görmek konusunda diğer bilgiler

Aslan başı görmek yöneticiliğe, yüksek mertebeye, makam ve mala işaret eder. Aslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla ifade edilir. Aslanın birini kovaladığın ı, aslan kovalaması görmek, korkuyla açıklanır. Aslana binmek, aslana bindiğini görmek güçlü bir rakibe galip gelmeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hayal ettiğiniz bir projede başarı şansının yüksek olduğunu da işaret edebilir. Aslan eti yemek, aslanın etinden yediğini görmek yaşamınızdaki kimi kontrol edilemeyen faktörlerin sizi zorla baştan alma, başa dönme tehlikesiyle karşı karşıya getirdiğini gösterir. Bazı kültürlerde ecelin yaklaşmasına işaret etmektedir. Aslan beslemek veya evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta birisi için iyileşmeye, şifa bulmaya delalet eder. Aslana sırtını dayamak kayıp ve üzüntüye işarettir. Sabır ve üstün çabayla bu kayıpları telafi edeceğinizi temsil eder. Aslan tarafından takip edilmek tuzağa düşmeye işarettir. Aslan sütü içmek, aslan sütü içtiğini görmek güç, zafer ve başarıyı, işlerin hakkında açık alınla çıkmayı simgeler.

Rüyada dağ aslanı görmek olası, muhtemel (veya görünmeyen insanin arkasında olan) bir tehlikeye, saldırıya veya insanin içinde bulunduğu ruhi ve duygusal bir sıkıntıdan kurtulmak için haykırması veya avaz avaz bağırması olarak yorumlanır. Hal ve hareketlerini ve duygularınızı kontrol altında tutun manası taşır. Alternatif olarak dağ aslanı, aynı zamanda kişinin, şeref, onur, haysiyet ve gurur sahibi olduğunu gösterir. Rüyada deniz aslanı görmek hayatınızda iki önemli bileşenin bu dönemde sizi çok etkilediğini işaret edebilir. Bu bileşenler büyük ihtimalle maddi güç ve sabır olabilir.

Aslan terbiyecisi görmek, öfke kontrolünüz konusunda henüz daha almanız gereken mesafe olduğunu işaret eder. Rüyada aslan terbiye etmek , aslan terbiyecisi olmak, aslan terbiyecisi olduğunu görmek, saldırganlık duygularınızı kontrol altında tutmak için gerekli güce sahip olduğunuzu ifade eder. Aslan kafesi, rüyada boş bir aslan kafesi görmek, yakın bir akrabanızın ölümüne işarettir. Rüyada Aslan derisi görmek , büyük bir kişiden fayda görmeye işarettir.

“Rüyada Aslan Görmek” için 20 yanıt

Rüyada aslan yavrusu görmek
Bende rüyamda bahçede bir tane arslan yavrusu gördüm ve arkasında onu yavaşça ittiren erkek aslan vardı. Sonra ben apartmanın kapısından girdim. Apartman kapısının camından erkek aslana bakıyordum o da bana odaklandı, sonra ben tekrar apartman kapısını açtım, sonra üzerime doğru geldi, hemen kapıyı kapattım, baba aslan bana bir şey yapamadı sonrası yok zaten. Rüyada aslan yavruları görmek ne manaya gelir?

Rüyada yavru aslan, aslan yavrusu görmek gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler.

Yapmış olduğunuz rüya tabiri için teşekkür ederim, ellerinize sağlık. Selam ve hürmetler

merhaba ben rüyamda ormanda yakınlarımla birlikte oturuyorum ve uzaktan bir aslan geldigini söyleyen insanlar kacıyor ve aslan karsıma kadar geliyor ben korkuyorum ama birsey yapmıyor rüyamı yorumlarsanız tesekkür ederim.

Rüyamda oturduğumuz sitenin içinde aslanların olduğunu gördüm. Bir tanesi hiç tanımadığım bir insana saldırdı. Bende evimin önündeydim, uzaktan korkuyla o manzarayı seyrettim. Sanırım beni görmemesi için bir yerin arkasına saklanmıştım. Rüyamı net hatırlayamıyorum ama sanırım daha sonra sitenin içinde dolaşmaya başladım ama bana zarar vermediler.

Merhaba rüyamda beyaz bir aslan babama saldırdı. Başını ısırmaya çalıştı annem de onu kurtarmak için kuyruğundan çekiyordu. Babama birşey olmadı hatta gülüyordu. O vaziyette uyandım. Çok etkilendim yorumu nedir?

Nisa merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında halletmen gereken zorluklar, aşman gereken engeller olduğunu simgelemektedir. Ancak rüyada gelişen olaylar bu engelleri aşmanın aslında kolay olduğunu ifade etmektedir.

Merhaba ben rüyamda mahallemdeyim bir anda kardeşlerimle aslan görüyoruz ondan kaçıyorum benim peşimden geliyor ve yakalıyor ona karşılık veriyorum boğuşuyoruz
Aslanın ben ayağından ısırıyorum ama bir işe yaramıyor o tam beni arkamdan ısırıcakken sıçrayarak uyandım lütfen rüyamı yorumlar mısınız.?

Iyi gunler ruyamda bir evde oluyoruz, karsimizda agaclik bir alan var, birden kafami kaldiriyorum aslan domuz gibi bir hayvani kovaliyor, sonra bende bir erkgin kolundan tutup gosteriyorum, ikimizde seyrediyoruz ama cok korkuyorum bize zarar verir diye. Sonra nisanlim traktore binip tarlaya gidiyor, ben cok endiseleniyorum onlara bir sey yapar diye, eve gecip butun kapilari pencereleri kilitliyorum, korkudan disari cikmiyorum ama bazi tabirler ecelinin yaklasmasi falan gibi yorumluyor, cok korkuyorm lutfen yorumlar mısınız.

Yonca selam, öncelikle söylemeliyim ki “ecelinin yaklasmasi falan gibi” yorumları büyük ihtimalle bir “en hakiki dini rüya tabirleri” yada “en gerçek islami rüya tabirleri” gibi sahtekar din tüccarlarının sitelerinde okumuşsundur. Bu sahtekarlar “yövbe haşa” her şeyi bilirler, her şeyi düşünürler, her şeye karar verirler ve okuyucularına da neyi nasıl yapmaları gerektiğini söylerler ya işte onlara bir örnektir. “Aslan başka bir hayvanı kovalarsa ecelinin yaklaştığını gösterir” buna öyle okkalı bir küfür ettim ki yazmam ayıp ve suç olur, anlayan anlar.
Değerli kardeşim görmüş olduğun rüyanın ana teması; sizin kendine güvenen, güçlü bir karaktere sahip bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız manası taşımaktadır.

İyi günler.. Rüyamda bir ev bahçesinin önünde sevgilimle oturuyoruz ve biraz ilerde 3 tane dişi Aslan gördüm. Birtanesi bna bakıyodu snra arkasına dönüp gitti. Ses cikarmiyodu ve hic birsekilde saldırmadı bnde korkmadım. Uzaktan aslanı izliyordum. Anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Rüyamda bir aslanla evliydim. İkimizde birbirimizi çok seviyorduk. Ben 9 aylık hamileydim ve doğum için doktora gitmiştim. Aslan olan esim askerdi. Doğuma girecekken tam onun şehit haberini aldım ve deliler gibi ağladım. Çok merak ediyorum neye delalet acaba?

Merhaba, bende rüyamda aslanların bulunduğum mahalleyi bastığını ve insanları kovaladıklarını gördüm. Ve erkek aslanlar daha büyük dişi aslanlar küçüktü. Erkek aslan beni takip ediyordu, bende o beni öldürmeden ben onu öldüreyim diye düşünerek aslanın bogazını sıkıp kopartıp öldürüyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyamda beyaz büyük bir ata bindim. Attan korkup bir ara indim o sırada at çok fazla idrar ve dışkı yaptı. Devamını hatırlamıyorum fakat yine aynı rüya içinde atın büyüklüğün de bir aslan ata saldırdı ve dağdan aşağı yuvarlandılar.

Meral merhaba, rüyada at görülmesi uyuma, sadakate, kuvvete, güç kazanmaya, dayanıklılık ve cesaret sahibi olmaya rivayet ederken aynı zamanda murada ermeye yorumlanır. Rüyada ata bindiğini görmek ise büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Lütfen ayrıntılı bilgi için at rüya tabiri sayfasını okuyunuz. Rüyada aslan görmek güç, cesaret, otoritenin simgesidir. Aslanın ata saldırması ise aslında sizin kendine güvenen, güçlü bir karaktere sahip bir insan olduğunuzu ve hayatta her zaman başarılı olacağınıza işaret ederken, onların dağdan yuvarlanmaları kendine güven konusunda ölçülü olmak gerektiğini aksi takdirde başınızın ağrıyabileceğini temsil etemktedir.

Rüyamda bir parkta ailemle piknik yaparken bir dişi ve bir erkek aslanın olduğunu gördüm. Onlardan kaçtım ama onlar beni kovalamıyordu. Sonra yüksek bir yere çıktım aşağıda aslanların beni beklediğini gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

Rüyada bir aslan kanguru gibi bir şeyin peşinden koşuyordu, ben sadece bakıyordum. O sırada griye benzer bir aslan onu kovaladı, sonra aslan karşıma geldi göz göze bakıyorduk, bende küçük bir korku vardı. Yanımda da kanguru gibi bir hayvan vardı.

Rüyamda aklımda kalan en net durum büyük bir arslanin kucağıma gelip kedi gibi oturması..yerde bağdaş kurar şekilde oturuyordum dizinize kesin izin gelip yerleşmesi gibi arslan gelip yerleşti sakin rahat ..korkumu hatırlıyorum ..
Yorumlar misiniz

Merhaba. Ruyamda aslan sürüsünün yanindan geçiyorum oğlumla, korkma bir şey yapmaz diyorum fakat ben geçiyorum arkama bakıyorum oglum cam silineceğini aslana sıkıyor.Ben yapma zarar vereceksin diye ogluma kızıyorum onun her sıktığı aslanı parçalara bölüyor. Ben kızarken bi bakıyorum ayrılmak istediğim eşimin annesi bacaklarından havaya kaldırmış kocaman bir cam siliyor oğlum. Oncesindede yeni çanta kiyafet anahtar gördüm. Ablamdi sanırım canta almışım kıyafet deniyor. Arkadaşlarim bana anahtar veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir