Rüyada Aslan Kafası Görmek

Rüyada aslan kafası görmek ne demektir?

Rüyamda bir aslanın kafasını kopardım. 18 yasındayım, erkegim, su tesisatcısıyım, bekarım, arabesk müzik dinlerim, gezmeyi severim, aksiyonu severim. Rüyada bir aslanın kafasını koparmak ne manaya geliyor.

Rüyada aslan kafası görmek yorumu

Rüyada aslan kafası görmekRüyada aslan görmek hakkında rüya yorumu aslan rüya tabiri adresinde, Rüyada kafa görmek hakkındaki rüya açıklaması kafa rüya tabiri adresinde incelenebilir.

Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Kendine güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir. Rüyada Aslanla boğuşmak, kazanmaya işaret eder. Rüyada aslan öldürmek her alanda başarıya delalet eder. Rüyada Aslanla dövüştüğünü gören, üzerine saldıran kuvvetli bir düşmanla mücadele eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada kafa görmek zenginlik ve etrafındaki insanların saygısını kazanmak anlamına gelir. Rüyada elinde kafa görmek işlerinizin yoluna girmesi anlamındadır. Rüyada hayvan kafası görmek; mal ve menfaate işarettir.

Rüyanız oldukça güçlü bir karaktere sahip kendine güvenen bir insan olduğunuzu temsil ediyor. Hayatınızda tüm sorunların üstesinden gelip daima başarılar elde edip ve etrafınızın saygısını kazanacağınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aslan Kafası Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyamda bir çok aslanın ailemi ve beni ve bir cok baska insanlari kovaladigini gördüm. Sonra aslanın birine yaklastim belki bana bir sey yapmaz düsüncesiyle, ilk iyi davrandi bana sonra ona elimi verince beni bilegimden tuttu ve bana kolumun ne kadar lezzetli göründügünü söyledi. yaninda bir tanidigim oglan vardi. dedim ona nolur gitme ama beni arslan ile yanliz birakti. sonra uyandim rüyadan ve yine yattigimda yine aslanlardan rüya gördüm bu sefer bir tanidigin dügününe aslanlar basmis ve herkesi öldürmüsler. sonra ben kaciyormusum bir arkadasla aslandan ve sonunda denize atladik pesimi biraksin diye.. yani sonucta hep kactim aslanlardan. henüz 19 yasindayim ve bunun anlamini gercekten cok merak ediyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir