Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada aslan olmak ne demektir?

Rüyada kendimi aslan olarak gördüm. Yolumun üzerine dinozor yavrularına benzeyen ama tam değil de hani öyle şekilsiz benden büyük 7-8 hayvan yolumu kesti. Onlarla savaştım oradan yaralı olarak kurtuldum. Onlarla girdiğim mücadelede onların bazısını yaraladım bazısı hiç yaklaşmadı ,onlardan bir tanesi de benim ensemi birkaç kez ısırdı , bir kez de karnımı ısırdı, o şekilde yaraladım.

Oradan yaralı olarak kurtuldum. Yaralı olarak yatarken 2-3 insan geldi. Aslan olarak beni aldılar ve bir yeşilliğin arkasında doğum yaptırdılar. Yanlız bu doğum yapılırken hem aslan olarak görüyorum kendimi o doğumu yapan, hem de o doğumu izleyen bedenen orada olmayan bir ruh gibi sanki görüyorum. Bu kadar gördüm neye delalet ediyor acaba ?

Rüyada aslan olduğunu görmek yorumu

Okan merhaba, bu muhteşem rüya için teşekkür ederim. Böylesine anlamlı, güzel rüyalar çok görülüyor ya da bize az gönderiliyor. Bir insanın rüyasında bir hayvana dönüştüğünü görmesi konusu hayvan görmek rüya tabirleri sayfasında anlatılmaktadır. Orada denilmektedir ki; rüyada bir hayvana dönüşmek (kendi o hayvan olarak görmek ) dönüşülen hayvanın karakteristik taraflarına bir özlem duyduğunuzu veya o yönler ile kendini özdeşi gördüğünü simgeler. Siz rüyanızda kendinizi aslan olarak gördünüz, bunun iki anlamı olabilir:

  1. Aslanın temel özelliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz, yani aslan gibi güçlü kuvvetli ve kral (çevrende) gibi saygın olmak istiyorsunuz.
  2. Yada kendinizi bu sıralar aslan gibi güçlü kuvvetli hissediyorsunuz ki böyle ise bunun kıymetini bilip, bu yüksek moral dönemini iyi değerlendirmek gerekir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar nedeniyle sanki birinci madde geçerli gibi görünüyor. Dinozor yavru benzeri hayvanlarla mücadele, yaralanma aslında sizin gerçek hayatta verdiğiniz mücadeleyi ve yaşadığınız zorlukları simgeliyor. Ama bu mücadele sonunda galip geleceğinize inanın. Aslanın doğum yapması yeni bir başlangıcı temsil etmekte ve yaşamınızda yeni bir dönemin başlayacağını ve 2-3 kişinin desteği ile aydınlık günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir