Rüyada Aslan Terbiyecisi Görmek

Rüyada aslan terbiyecisi görmek neye delalet eder?

Selam. ben Azeriyim ve Ukrayna’da eğitim alıyorum. Şöyle diyebilirim ki sık sık ilginç ruyalar goruyorum. Zaten rüyalarım sanki bana neler ise anlatıyor. Bu sabah da gordugum ruya soyle. ormandayim ve yaz havasi cok guzel bir yer, taslari, yem yesil uzun agaclari, selalesi insani buyuluyor, amma nurda ki okul arkadalarimlayim, tatil yapiyoruz, hatda mac bile yapiyoruz amma zorlaniyoruz cunku yerde tas cok.

Biz mac yaparken agaclarin arasindan bir aslanin bize gogru geldigini gorup, korkuya kaicstik, arkasindan agaclarin arasindan bir adam gorundu ve “korkmayin, aslan size zarar vermez, be aslan terbiyecisiyim, burada aslanı egitiyorum” dedi ve anlamadigimiz bir kelime ile aslana seslndi, aslan donup onun yanina gitti. Bunun manasi nedir, ruyam buraya kadar. tesekkur ederim, yorumunuz icin, iyi calismalar dilerim.

Rüyada aslan terbiyecisi görmek neye yorulur?

Rüyada bir aslan terbiyecisi görmek öfke kontrolü konusunda henüz daha almanız gereken mesafe olduğunu işaret eder. Rüyada aslan terbiye etmek, arslan terbiyecisi olmak, arslan terbiyecisi olduğunu görmek, saldırganlık duygularınızı kontrol altında tutmak için gerekli güce sahip olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir