Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Aslan Terbiyecisi Görmek

Rüyada aslan terbiyecisi görmek neye delalet eder?

Selam. ben Azeriyim ve Ukrayna’da eğitim alıyorum. Şöyle diyebilirim ki sık sık ilginç ruyalar goruyorum. Zaten rüyalarım sanki bana neler ise anlatıyor. Bu sabah da gordugum ruya soyle. ormandayim ve yaz havasi cok guzel bir yer, taslari, yem yesil uzun agaclari, selalesi insani buyuluyor, amma nurda ki okul arkadalarimlayim, tatil yapiyoruz, hatda mac bile yapiyoruz amma zorlaniyoruz cunku yerde tas cok.

Biz mac yaparken agaclarin arasindan bir aslanin bize gogru geldigini gorup, korkuya kaicstik, arkasindan agaclarin arasindan bir adam gorundu ve “korkmayin, aslan size zarar vermez, be aslan terbiyecisiyim, burada aslanı egitiyorum” dedi ve anlamadigimiz bir kelime ile aslana seslndi, aslan donup onun yanina gitti. Bunun manasi nedir, ruyam buraya kadar. tesekkur ederim, yorumunuz icin, iyi calismalar dilerim.

Rüyada aslan terbiyecisi görmek neye yorulur?

Rüyada bir aslan terbiyecisi görmek öfke kontrolü konusunda henüz daha almanız gereken mesafe olduğunu işaret eder. Rüyada aslan terbiye etmek, arslan terbiyecisi olmak, arslan terbiyecisi olduğunu görmek, saldırganlık duygularınızı kontrol altında tutmak için gerekli güce sahip olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aslan Terbiyecisi Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Ben 22 yaşında üniversite öğrencisi bir bayanım. Rüyamda evcil hayvan gibi bir erkek aslana baktığımı, geceleyin onunla birlikte yüz yüze uyuduğumu ve uyurken pençesinin üstüne elimi koyduğumu gördüm. Aynı zamanda çok da korkuyordum. Eğer bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Çünkü bu rüyadan çok etkilendim.

23, Erkek, Bekar, Çalışıyor, umutsuz,

Rüyamda hergun disariya cikinca bir aslan goruyorum, benden yiyecek istiyor devamli, dun 03:00 saatinde gene ruyamda ayni aslan bu sefer bir arkadasimla beraher bu aslan, arkadasim soruyor yiyecek birsey olup olmadini ben korkup kaciyorum aslan arkamdan kukruyor ve pesime dusuyor agaca tirmandim aslan pesimden geliyordu ozgur nie kacdinki die seslendi arkadasim ama kim oldunu bilmiyorum aslan agaca tirmandi ben elektrik diregine atladim tam o sirada uyandim hocam bana bu ruyam hakkinda bir bilgi verebilirmisiniz sizin sozunuz dogrudur sizden cevap bekliyorum hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir