Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüyada asma köprü görmek ne demek?

Gece su kanalı gibi içinde siyah su görünen bir yerin, daracık bir asma köprü üzerinden karşıya geçmeye çalışıyoruz. Yanımda eşim, beş yaşında oğlum ve bir tanıdık var. Sıkışarak yürüyoruz. Korkuluk kısmı çok aralıklı. Oğlum buradan düşebilir diye düşünürken suya düşüyor. Ve düşerken suyun mavi renge dönüştüğünü ve berraklaştığını görüyorum. Eşimin hemen suya atlamasını istiyorum. O merdivenlerden iniyor. Oğlum kucağında 7 aylık bir bebekle geliyor. Oğlumun üstü ıslanmış mı diye düşünürken dizine kadar ıslandığını fark ediyorum. Bebeği kucağıma alıyorum, annesi babası kim diye sağa sola bakarken uyanıyorum.

Rüyada asma köprü görmekTakma isim : hatice
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : gergin ve umutlu
Anahtar kelime : kanala düşmek, siyah su, su kanalı

Rüyada asma köprü görmek yorumu

Hatice merhaba, bu inanılmaz güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada kanal görmek, duyguların sıkıştırılıp bastırıldığını gösterir. Çok kontrolcü olunduğundan düşünce ve inançların hedeflerinizin peşinden gitmenize engel olduğunu da göstermektedir. Kanaldan geçmek, Rüyada bir kanaldan geçtiğini görmek Zamanın geçişi ve yaşam döngüsü anlamlarını temsil eder. Bakınız kanal yorumu.

Çamurlu su, siyah su, iç dünyanızda çok kötü bir dönem geçirdiğinizi, hayatın güzelliklerini yaşayamadığınızı, etrafınızdaki negatif duygular ve olumsuz düşüncelerin sizi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunuzu simgelerken iç dünyanızı temizlemek için kendinize biraz zaman ayırın kötü duygulardan kendinizi arındırın ve iç huzuru bulun demektedir, kirli su, bulanık su aynı zamanda sizin düşünce ve hareketlerinizin anlaşılmaz ve karma karışık olduğunu ifade eder.

Rüyada asma köprü görmek koruma temsil eder. Bazı ilişki veya durumda inzivaya çekildiğinizi gösterir. Asma köprüden geçmek, yaşamınızda kimi durumlara çizgi çizme ve sınırları oluşturma gerektiği anlamına gelir. Bakınız köprü yorumu.

Rüyanızın en ilginç bölümü olan suyun maviye dönüşmesi oğlunuzun sudan elinde bebek ile dönmesi; yaşamınızda gerçekleşecek adeta mucizevi gelişmeleri, karanlık günlerin aydınlığa, umutsuzluğun umuda, üzüntünün sevince döneceği dönemi müjdelemektedir.

“Rüyada Asma Köprü Görmek” için 4 yanıt

mr ben rüyamda erkek arkadaşımla kendimi gördüm yeşilliklerin olduğu bir yerdeydik ve gökyüzüne uzanan bir köprü vardı köprü yeşillikler içindeydi 2miz ona tutuna tutuna çıkıyoduk hiç pes etmeden ta sonuna kadar erkek arkadaşım dayan hadi diye beni teselli ediyodu bu nedemek neye yorumlanır merakediyorum şimdiden teşekkürler

Rüyada deniz üzerinde asma köprü görmek neye yorumlanır
Rüyamda deniz üzerinde asma bir köprüde duruyorum. Köprü aşağı doğru hareket ediyor ve hızla iniyorum. Bir mağara içinde yaşlı bir kadın tarafından zorla tutulan küçük bir kız çocuğunu kurtararak tekrar köprüden çıkıyorum. Bunun yorumu nedir?

Rüyada deniz üstünde gördüğünüz köprü, hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işaret ederken köprünün aşağı doğru hareket etmesi gerçek yaşamınızda aksilik ve talihsizlik konusunda bazı endişeleriniz olduğunu, kendinizi bu günlerde şanssız hissettiğinizi gösterir ve bunun sandığınız kadar önemli olmadığını, kolayca atlatacağını temsil eder.

Mağarada tutulan küçük bir kızı kurtarman ise hayatında bir ezikliği üzerinden atma istediğini gösterir. Çünkü rüyada birini kurtarmak ya da bir şeyi kurtardığını görmek kurtarılan kişi veya şeye göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek hayatta ihmal ya da göz ardı edildiğinizi gösterir. Kurtarma yapmanız aslında bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atma reaksiyonudur.

Rüyada köprüden geçmek
Merhaba. Ben bugün rüyamda bir köprüden geçiyordum ve köprünün altında su vardı, derken o su bizi içine aldı, içinde yüzüyorduk bir yandan da dua ediyordum. Her neyse sudan kurtulduk bu ne anlama gelir, yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir