Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Asmak

Rüyada asmak neye işaret eder?

Hocam öncelikle Selamın Aleyküm, beni çok düşündüren bir rüya gördüm yakin zamanda malumunuz internette pek mantıklı açıklamalar bulmak zor sizin yazılarınız biraz daha aydınlık geldiği için size yazmaya karar verdim.

Efendim simdi rüyamın bir kısmını hatırlıyorum ama sonu çok net  aklımda, bir gümbürtü, kavga dövüş kıyamet , daha sonra eski oturduğum semtin bilinen bir yerinde eskiden tanıdığım bir bayanı ağaca ip bağlayıp ellerimle asıp sallandırıyorum, bana bunu açıklar mısınız inşallah. İyi çalışmalar. Not: Sayfanızda rüyada asılmak diye bir sayfa var ama birisini asmak olmadığı için yazmak istedim. Ayrıca facebook sayfanızı da beğendim.

Rüyada birini astığını görmek tabiri

Teşhisinize tamamen katılıyorum, internet her geçen gün bilgi çöplüğüne dönüşüyor, gerçek faydalı bilgiye ulaşmak her gün zorlaşıyor. Özellikle ülkemizde din, iman, inanç, ahlak çöküntüsü had safhada olduğu için bu çöküntü daha fazla.

Halkımızın dini duygularının güçlü olduğunu bilen kimi ahlaksızlar sitemizdeki içerikleri bir bir çalarak bunları İslami rüya tabiri, dini rüya tabiri şeklinde yayınlıyorlar. Rüya tabirlerinde dikkat ederseniz siteleri % 90 nından fazlası kopyala yapıştır sayfalar.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda canınızın sıkan bir durum olduğunu ve bu duruma birinin sebep olduğunu düşündüğünüzü göstermekte, bu durumdan kurtulmak için şiddetli bir istek duyduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada asmak neye yorumlanır?

Rüyada asmak, bir şeyi astığını veya birini astığını görmek, asılan kişi ya da nesne ile açıklanır.

Rüyada birisini astığını görmek veya birini asmak hayatınızdan kesip atmak, çıkarmak istediğiniz birisi olduğunu işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kötü bir yön veya alışkanlığa sebep olarak birinin etkisi olduğunu düşündüğünüzü, bu yönünden suçluluk duyduğunuzu ve ondan kurtulmak istediğinizi işaret etmektedir. Rüyanın derin çözümlemesi ise bilinçaltınızda bu kötü alışkanlığa sebep olan kişiyi asarak ortadan kaldırırsam bu alışkanlıktan da kurtulurum gibi düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyada bayrak asmak ya da bayrak astığını görmek hayırlı bir rüya olup rüyayı görenin gerçek hayatında içinde bulunduğu mücadeleyi kazanacağını, engelleri aşıp hedefine ulaşacağını, başarı, ilerleme ve yükselmeyi işaret eder.

Rüyada çamaşır asmak yahut çamaşır astığını görmek şu anda başınızı ağrıtan bir durum olduğunu fakat evle ilgili bir belanın defedilmesi sonucu bu sıkıntıdan kurtulacağınızı gösterir.

Rüyada perde asmak veya perde astığını görmek gerçek hayatınızda şu anda sessizlik, kafanı dinlemek, insanlardan bir süre uzaklaşmak arzunuzu gösterir. Perdeyi ters asmak veya ters asılmış perde görmek ise sakinlik, sessizlik, huzur isterken tam aksi bir durum yaşayacağınızı, belki de görüşmek istemediğini kişilerle bir arada kalacağınızı simgeler.

Rüyada asıldığını görmek hakkında bilgiler

Rüyada asıldığını görmek yaptığı işte başarı, yükselmek, terfi edeceğine işarettir. Rüyada asılmak şeref ve ündür.  Rüyada başka birinin asıldığını ya da asılan birini görmek gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören tüccar ise kazancı artar, çiftçi için iyi mahsul elde etmek, memur için terfi etme, işçi için kazancının artması, yolcu için hayırlısıyla gideceği yere erişmeyi işaret eder. Rüyada halk tabakasından birinin asılması gadre uğrama ya da gizli işlerin açığa çıkmasına, Bekar için evlenmeye işarettir. Rüyada bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya işarettir, Rüyada Ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delalet eder.

“Rüyada Asmak” için 3 yanıt

selam ben gokhan 22 yasındayım rüyamda benı sebepsiz yere asıyorlar ölüyorum ve ikinci kez asmaya götürüyorlar ve o sırada bir sey oluyor ve beni asmıyorlar anlamı nedır acaba

Merhaba. Ben rüyamda kendini asmak üzereyken bir kadın gördüm. Onunla konuşmaya çalıştım. “yapma. Etme. Bak ne güzel kapalı bir kadınsın. Canına kıyma” falan. Kadın ipten çıkardı başını. Ben onunla konuşmaya devam ederken başörtüsünü çıkarmıştı ve simsiyah saçları vardı. Ne anlama geldiğini sorabilir miyim acaba? Okuduğum kitapla veya bilinçaltımla alakalı olabilir mi? Yoksa bir şey mi anlatıyor? Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir