Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Asr Suresi

Rüyada Asr suresi neye delalet eder?

Rüyada Asr suresi görmekRüyada asr suresi sabrı ve sabretmeyi işaret eder. Hayır işleri yapmak ve Allah katında yaptığı günah şeyler  için af dilemeye işaret eder. Rüya sahibi kişinin dininde güzel, ahlakında iyi biri olduğunu gösterir. Bu sayede  imandan çıkmayı gerektiren hiç bir suç işlemediğini gösterir, hiç günah işelememiş olmasına karşılık, hayır işleri yapmayı kendine kulluk vazifesi olarak gördüğünü simgeler. Bu aynı zamanda rüya sahibi kişinin duyacağı hayır dolu sözlere ve müjdeli haberlere de işaret eder.

Rüyada asr suresi okumak gerçek yaşamınızdaki sabrınız ve gayretlerinizle önünüzdeki tüm zor işlerin üstesinden başarıyla geleceğinizi simgeler. Rüyada asr suresini okuduğunu görmek benzer şekilde yüksek ilim sahibi biriyle ortak çalışma yapacağına işaret edebilir. Bu İnsan iş hayatında çok tecrübeli bir idareci olabileceği gibi eğitim konusunda kariyer sahibi biri de olabilir. İlerlemeye ve öğrenmeye açık yönünüz ile ilgili olarak bu konuda derin tecrübesi olan bir kişinin bilgisinden yararlanabilirsiniz manası taşıyabilir.

Rüyada asr suresini dinlemek, duymak ticaretle uğraşanlar için kazancının artmasına, diğer kişiler için kazançlarında berekete işaret eder. u süre aynı şekilde huzurlu günlerin size yaklaştığını gösterir. İtibar, başarı, büyük umutlar ve uzun hayat bu rüyanın simgeleridir. Bunlarla birlikte mutlu vakit geçirmeyi temsil eder. Yolculuğa çıkabilir ya da kendine dinlenmek amacıyla biraz zaman ayırabilirsiniz.

Asr suresi

Asr suresi, (Arapça: سورة العصر ) Kur’an’ın Mekke’de indirildiğine inanılan, 3 ayetten oluşan, 103. suresidir. Asr, çağ, ikindi vakti veya uzun zaman anlamlarına gelebilen bir kelimedir. Surede kurtuluşun imana, iyi işler yapmaya hakkı ve sabrı tavsiye etmeye bağlı olduğu anlatılmıştır.

Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir