Rüyada astım görmek

Rüyada astım görmek neye delalet eder?

Rüyada astım görmekRüyamda kardeşimin ağır hasta olduğunu gördüm, sürekli ateşli ateşi vardı ve hiç düşmüyordu, kardeşim astım olmuş, astım çok ilerlemiş ve akciğerleri enfeksiyon olmuş. Kardeşim gerçekte 19 yaşında. Muayene eden doktor babama “çocuk için yapacak bir şey yok, dua edip bekleyeceğiz” diyor ve ben bağırarak ağlamaya başlıyorum, sonra ona sarılıyorum “kardeşim daha gelinlik giyeceksin, gelin olacaksın, lütfen iyileş, aramıza dön” diye ağlıyorum.

Sonra birden rüya değişiyor, kardeşim iyileşmiş ve ailecek bir ormanda piknik yapıyoruz. Piknik bitince dönüşte yolu kaybediyoruz ve sürekli arabayla dolaşarak dönüş yolunu bulmaya çalışıyoruz. Bu sırada kardeşimin ateş tekrar yükseliyor ve ben anneme kızıyorum “ne halt vardı ormana gidecek, evinizde oturmak rahat batıyor mu, ne kadar çok seviyorsunuz vahşi yaşamı, biz dönelim siz burada vahşi hayvanlarla yaşayın” diyorum. Annem üzüntüden gözyaşlarını saklamak için yüzünü kapatıyor, ben sürekli ıslak bezle kardeşimin ateşini düşürmeye çalışıyorum. Sonrasında uyandım, çok can sıkıcı bir rüyaydı. Rüyamı cevaplarsanız çok sevinirim, teşekkürler. 24, kadın, sevgilisi var, çalışıyor. (not kardeşim gerçekte hasta değil çok şükür, rüyada hastaydı)

Rüyada astım görmek yorumu

Merih selam, hakkınızda detaylı bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüya temel olarak senin fedakar ve kardeşini çok seven, onu bir anne gibi seven, koruyan, korumacı bir kişiliğe sahip, iyi biri olduğunu simgelemektedir. İnşallah bu yönünü kaybetmez hayatın boyunca mutlu olursun.

Rüyada astım görülmesi gerçekte bu rahatsızlığın olup olmaması ile alakalı yorumlanır. Eğer gerçek hayatınızda astım yoksa bu güvensizlik ve duygusal istikrarsızlık anlamına gelir.  Astım hastalığı mevcutsa stres ve gerginlik ifade eder. Kardeşinin gerçek hayatta astım hastası olmaması bu rüya büyük ihtimalle kardeşin hakkında taşıdığın endişeleri, onun istikbali hakkındaki korkularını ifade etmektedir. Bir büyüğün küçüğü hakkında endişe taşıması onun sorumluluk sahibi biri olduğunu gösterir ama bunlar ölçülü olmalıdır. Rüyada astım olduğunu görmek rüya sahibinin içinde bulunduğun günlük sorunların arasında uzun bir derin nefes almaya ihtiyacı olduğunu gösterir.

Rüyanın ikinci bölümü ise ailecek önünüzde aşmanız gereken bazı engeller olduğunu, bunları aşmak için çaba sarf ettiğini gösterirken aynı zamanda daha fazla gayret göstermeniz ya da farklı yeni alternatifler bulmanız gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir