Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Astragan Görmek

Rüyada astragan görmek neye çıkar?

Rüyada astragan görmekRüyamda kadın kılığına girmiş, üzerinde astragan manto olan bir cin benim sesimi soluğumu kesiyor, onun cin olduğunu anlıyorum, besmele çekip bir kaç sefer fatiha, ihlas, ayetel kürsi okuyorum, okurken sesim kesiliyor, kendimi zorluyorum, sonunda okumayı başarıyorum, sonra uyanıyorum. Bu ne anlama geliyor? 31, Kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada astragan görmek yorumu?

Betül merhaba, rüyanın ana teması olan cin konusu için lütfen cin rüya tabiri sayfasını okuyun, aynı şeyleri yeniden yazmamak gerekiyor.

Rüyada astragan görmek (hayvan) merhametli, yardımsever bir tabiata sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüyayı görmek aynı zamanda iyiliklere ve güzellik şeyler işarettir. Rüyayı gören kişinin borçlarından kurtulacağını, iç sıkıntılardan uzaklaşacağını, dertleri ve içinde bulunduğu bütün zor şartlardan kurtulup, ferah ve esenliği bulacağını gösterir.

Rüyada astragan manto veya astragan kürk ile yapılmış kıyafet görmek eğer o kıyafeti almayı, giymeyi düşünmüyorsanız günah işlemekten korkan, inançlı bir insan olduğunuzu, satın almayı veya giymeyi düşünüyorsanız tersini işaret eder.

Rüyada astragan kürkünden manto veya astragan kıyafet giymek, giydiğini görmek gerçek yaşamınızda kompleksleri altında ezilme duygusu içinde olduğunuzu, güç ve gösteri meraklısı olduğunuzu simgeler.

Rüyada astragan bir başlık, şapka, kalpak giymek, giydiğini görmek Gerçek yaşamınızda arzu ettiğiniz kadar ilgi çekme, beğenilme duygusu yaşayamadığınızı işaret eder.

Rüyada astragandan yapılmış bir kıyafet giyen birini görmek rüyayı gören insanın etrafında ona iyilik yapan, şifa bulmasına vesile olan, hayır getiren, kolaylığa ve rahata kavuşmasına yardımcı olan insanların birlik olacağına işaret eder, bunun kendine büyük bir güç vereceğini, onun kendini yalnız ve çaresiz hissetmesini önleyeceğine yorulur.

Astragan nedir?

Astragan, dünya piyasasındaki en eski ve en çok aranılan kürk çeşidi. Adını, Hazar Denizi kıyısındaki önemli bir ticaret merkezi ve limanı olan, büyük çoğunluğunu Tatar ve Kazakların teşkil ettiği 300.000 nüfuslu Astrahan şehrinden alır. Dünya astragan üretiminin yarıdan fazlası burada yapılmaktadır. Astragan postları Afganistan, İran, Besarabya ve Güney Afrika’da yetiştirilen Buhara(Karakul) koçlarından elde edilmektedir. Bu koçlara kuzuyken astragan denir. Astragan kuzuları, kara, gümüşi, parlak renkte, sık ve kıvırcık tüylü, beneklidirler. Kaliteli astragan elde etmek için kuzular 10-15 günlük olmadan kesilir. Hayvan büyüdükçe, renginin güzelliği ve parlaklığı azalır, kıvırcık bukleler kaybolur.

Astragan çeşitli kalitelerde olabilir. “Kıvırcık astragan” elde etmek için kuzular doğumdan sonra birkaç gün içinde kesilirler. İpek gibi yumuşak ve parlak, ama kıvırcık olmayan “breitschwanz” ise, ölü veya erken doğan kuzulardan elde edilir.

Astragan kürkleri, bilinen vizon, tilki, ayı gibi vahşi ve etle beslenen hayvanların kürklerine benzemez. Bunlar birbirine yapışmış, keçeleşmiş, ince, parlak ve kıvırcık bir yapağı yumağı gibidir. Kaynak: Vikipedi.

“Rüyada Astragan Görmek” için bir yanıt

rüyamda aksam bİr İlaç İçİyorum agri kesİcİymİş.arkadasim verİyir. yalniz İlaç tabletİ kalemle çİzİlmİş bİr İnsan fİgürü var. İlaci İçİyorum sonrada alerjİ olmasam barİ dİyorum İçİmden.aradan zaman gecİyor kollarimda küçük kabarciklar oluyor sonra büyüyüm cogaliyor yüzüm ve sirtim kipkirmizi oluyor. bİr anda gecİyor sonra tekrar olusuyor özellİkle kollarimdakİ fazla.annem ve komsum benİ hastaneye götürmek İstİyorlar taksİ duragini görüyorum ama bİr türlü ulasamiyorum tam gelİyorum söylüyorum ama baska bİr yer oluyor. nasil hastahaneye gİttİğİmİz bİlmİyorum bİr sekİlde orda oluyoruz orda korkup uyaniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir