Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Astral Seyahat Yapmak

Rüyada astral seyahat yaptığını görmek ne demektir?

Rüyamı şöyle bir anlatmak istiyorum; (çok fazla hatırlamıyorum) bir odadaydım. Odanın ortasında duvar vardı yani o da iki bölümden oluşuyordu, duvar tamamı kapladığı için öbür tarafa geçemiyordum, kapı da yoktu tabii. Nasıl geçebilirim diye düşündüm ve astral seyahat yapmak geldi aklıma, rüyada bir şekilde astral seyahat yaparak, bedenimden çıkarak odanın öbür tarafına geçiyordum. Bir o tarafına, bir bu tarafına geçip duruyordum odanın. Ama bunu yaparken öbür tarafa ruh olarak değil, beden olarak geçiyordum. Öbür odada başka bir erkek çocuk vardı benim yaşlarımda, ben her o tarafa geçtiğimde beni alkışlıyordu. Ve sanki sadece o değil, sanki bir sürü seyirci beni izliyormuş odanın dışarısından ve her duvarın arasından geçtiğimde alkışlanıyordum gibi bir durum vardı.

Dediğim gibi iki bölüm vardı odada, benim ilk bulunduğum bölüm sarı bir yerdi sanırım, duvarın arasından geçip çocuğa ulaştığım bölüm ise annemle babamın odasına benziyordu, duvar rengi aynı, aynı yatak, aynı ayna vardı. Ha bir de gitarım o odadaydı. Bu böyle bitti, hatırladığım bir sonraki aşama; hafif karanlık bir ortamdı, yatak vardı (benim yatağım). Yatağın hemen kenarında dolabım vardı. O odadaydım, odada bir ruh olduğunu hissettim. Sonra yatağıma yattım, yatak soğuktu. Yani şöyle bir soğukluk; oda genel olarak sıcaktı ama yatağa yatınca üzerimde soğuk bir esinti hissettim. Tabi ruh bulunan ortamların soğuk olduğu söylenir dimi? Ben de şu an benimle birlikte bu yatakta o ruh yatıyor dedim.

Sanırım o sırada yanlız değildim, yatağın kenarında ayakta duran bir arkadaşım vardı. Arkadaşım bana “Ruh içine girecek kalk oradan” dedi. Biraz sonra ruh içime girdi ve ben acı hissettim biraz. Kendimi kontrol edemez oldum; yani bedenimi bir ruh, bir ben kontrol etmeye çalışıyordum, ruhun bedenimi ele geçirişi canımı yakıyordu. Bu birkaç saniye sürdü sadece, ruh bedenimden çıktı hemen ve ben de yataktan kalktım.

Yatağa baktığımda beyaz ruhu gördüm, parlıyordu. Konuşamıyordu, “Bizimle konuşmak ister misin?” diye sordum. Kafasını salladı ve ona bir kağıt bir de kalem verdim. Daha sonra olanları hatırlamıyorum, sadece en son bir yolda yürüyordum ve düşünüyordum. Düşündüğüm şey ise; “Duvarla ikiye ayrılmış bir odanın öbür tarafına geçerken neden ruh olarak değil de beden olarak geçtim? Eğer bunu yapabiliyorsam o odadan gitarımı alıp çıkabilirdim.” Ve o anda elimde gitarım olduğunu fark ettim. Gri kaldırım taşlı bir yolda yürüyordum ve üzerimde sarı bir elbise vardı sanırım. Saçlarım normalde kısadır ama o yolda yürürken uzun ve dalgalıydı. Etrafta kimse yoktu, tek başımaydım ve çok havalı bir şekilde, sanki bir pop şarkısının klibinde oynuyormuş gibi yürüyordum. Daha sonra uyandım.

Sonra internetten araştırdım rüyada ruh görmek diye, ahiret kısmetine kavuşmak gibi bir şeyle karşılaştım, haliyle ürktüm. Daha emin olmak için size yazmaya karar verdim, hatırladığım her şey bu.
Yanıtlarsanız sevinirim. Sevgiler.

Yaşınız: 15
Cinsiyet: Kız
Medeni durum: bekar
Mesleğiniz: öğrenciyim.
Ruh haliniz: sıkkın.

Rüyada astral seyahat yapmak tabiri

Öncelikle bu değerli rüyayı paylaştığın ve mesajını çok düzgün cümlelerle anlattığın için teşekkür ve tebrik ediyorum. İnanıyorum ki ailen ve öğretmenlerin seninle gurur duyuyordur. Günümüzde senin yaşlarındaki gençlerin büyük bir kısmı, Türkçe bilmiyor, bildiklerini zannediyorlar.

İkinci olarak rüyada ruh görmek ahiret kısmetine kavuşmak demektir gibi saçma sapan şeyler yazanların yazdıklarını ciddiye almamanızı tavsiye ederim. Adamın biri oturmuş aklına ne geldiyse yazmış, bol bol cennetten huri vermiş, düşmandan ganimet, güzel cariyeler veya yakışıklı erkekle izdivaç işaret etmiş, binlerce sitede bunları bire bir kopyalamış yayınlıyor, milletimizde dini rüya tabirleri diye bunları arayıp, buluyor, okuyor ve cennet hurilerinin hayaline kapılıyor.

Rüyada astral seyahat yaptığını görmek sayfasını mutlaka okumanı tavsiye derim. Bir başka söyleyeceğim ise astral seyahat konusu bilimsel olarak kanıtlanmış değildir. O nedenle bu konuyu kafanıza takmayın, eğitiminiz ve geleceğinize odaklanın, merak ediyorsanız bilimsel gelişmeleri okuyun, izleyin ama kafanızı kesinlikle takmayın.

Bana göre rüyanın ilk kısmında rüyada astral seyahat yaparak duvardan geçtiğini gördüğün kısım, gerçek hayatta gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunu ve bu gücü iyi kullanarak hem kendin, hem çevren belki de insanlık yararına yeni şeyler geliştirebileceğini temsil etmektedir.

Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyadaki olaylar, hissettiğin bu tehlikeye karşı verdiğin / vereceğin mücadeleyi göstermekte ve sonunda inandığın doğruları savunmayı başaracağını göstermektedir.

“Rüyada Astral Seyahat Yapmak” için bir yanıt

Merhaba. Ben 18 yaşına daha ağustosta girdim. Bayanım. Bu aralar astral seyahat denen bir şey duyuyordum ve merak ettim. Gece yatağa girdiğimde denedim ama gerçekleştiremedim. Ama yattıktan sonra rüyamda aynı şekilde astral seyahat yapmaya çalışıyordum. Ve bu sefer oldu. Ruhum bedenimden kalkmaya başladı. Ve ruhum çıkarken kendi gözlerimle( benim gözlerim koyu kahverengi)ruhumun gözlerini gördüm. Parlak ve korkutucu bir zümrüt yeşiliydi. İçinde alev alevdi. Sonra dışarı çıktım ve bedenini seyrettim. Sonra bir yerlere gittim ama hatırlamıyorum. Bedenime geri dönmek istediğimde dönemedim. Ama en sonunda döndüm. Ama rüyada beni asıl etkileyen ruhumun gözleriydi. Gerçekten rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Böyle başka yerlere de kahve falı yorumlar gibi yorumluyorlardı. İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir