Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada astrolog görmek

Rüyada astrolog görmek neye delalet eder?

Rüyada astrolog görmekRüyamda bir astrologdan randevu almışız, güya bize gelecekle ilgili bir şeyler söyleyecekmiş. Ben, eşim, babam ve oğlum arabayla adama gidiyoruz, önce arabayı oğlum kullanıyordu ancak arabayla bataklığa düşecekken son anda kurtulduk ve alıp arabayı ben kullanıyorum. Sonunda astroloğun evine varıyoruz. Adam çok yaşlı, saçları ve sakalları bembeyaz, sakalları göbeğine kadar uzamış bir adamdı ama hatırladığım kadarıyla hiç bir şey söylemedi. Yorumlarsanız sevinirim. iyi günler. 53, Kadın, evli, emekli.

Rüyada astrolog görmek yorumu

Rüyada astrolog görmek şüpheci, araştırmacı bir yapınız olduğunu, dünya ve yaşam hakkında derin düşüncelere sahip olduğunu, batıl şeylere değil bilimsel sonuçlara inandığınızı işaret eder. Rüyada bir astrologla karşılaşmak, konuşmak, tanışmak rüyayı sahibinin, iş yaşamında çok büyük işler yapmaya çalıştığını, bu çalışmaların sonunda bazı büyük sorunlar ile karşılaşılacağını, bu sorunları sona erdirmek için kimi büyük adımları atılacağını, işlerinden kazanç sağlamak için yeni bazı yolları deneneceğini, çok değişik girişimlerde bulunup, hem kazanç sağlamaya hem de işlerini düzene sokmaya çalışılacağını temsil eder.

Rüyada astrolog olmak gerçek yaşamınızda tüm çevrenizin imrenerek bakacağı mevkilere ulaşmayı, güzel şöhrete kavuşacağınızı simgeler. Rüyada astroloji bilimi, astrolojiyle uğraşmak, astroloji ile uğraştığını, astrolog olduğunu görmek insanın iyilik ve hayırlara kavuşup, güzellik ile karşılaşacağını ifade eder. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olumlu değişimler sonucu sağlığının iyiye gideceğini, korkusunun sona ereceğini ve mutluluk için ihtiyacı duyduğu çareleri bulacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir