Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Astronomi Görmek

Rüyada astronomi ile uğraşmak neye çıkar?

Rüyada astronomi görmekRüyamda astronomi ile uğraşıyorum, evimde teleskop ve diğer aletlerim var. Bir gün ailemle evdeydik ve hep birlikte uzayı inceliyorduk, birden dümdüz siyah bulutlar evimizi sarmaya başladı. Bulutlara dikkatle bakıyordum, tamamen çevremizi sardıktan sonra dünyamızın ikizini gördük, ilk baktığımda Uzak doğu taraflarını gördüm, o dünya döndüğü için bizim yaşadığımız bölgelere aynı yere gelince dehşet bir gürültü duyuldu.

Kulaklarımı kapatıyordum.Daha sonra kendimi uzaydan dünyaya bakarken gördüm, orada bir yaratık vardı, iki gözlüydü, ben içimden “bu deccala benziyor” dedim. Ters döndü, tek gözünü açtı alevler içindeydi. Onu öyle gördükten sonra rüya bitti.28, Erkek, bekar, inşaat mühendisi.

Not: çocukluğumdan beri hep uzay bilimlerine ilgim vardı ama yaşam şartları yüzünden mühendis oldum. İş bulma şansımın olduğunu bilsem yeniden astronomi okurum.

Rüyada astronomiyle uğraştığını görmek yorumu

Rüyada astronomi bilimi konusunda bir şey görmek genel olarak müspet ilimler ile din bilimlerinden aldığınız bilgileri bir arada yorumlayarak hayatın sırlarını çözme arzunuzu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görenin insanlık için iyi bir şeyler yapmaya çalıştığını, iyi niyetle yaptığı hayırlı şeyin Allah katında kabul görüp, çok önemli olduğunu ve diğer insanların onun arkasından güzel şeyler konuşup, kendisine dualarını eksik etmeyeceklerini gösterebilir. Rüyada astronomi ile uğraşmak sizin güzel ahlaka sahip, yüksek maneviyata sahip biri olduğunuzu ve dine yöneldiğinizi temsil ederken aynı zamanda dünya yaşamında kendine ve tüm insanlara yararlı işler yaptığınızı ve kendini ibadete adayıp ve ahirete hazırlandığınızı ve ibadet etmeyi bir yaşam tarzı olarak benimsediğinizi, kalbini her türlü kötülüğe karşı kapattığınızı simgeler. Rüyada teleskop görmek  yüksek makam olarak yorumlanır. Rüyada teleskopla ay ve yıldızlara bakmak İş hayatınızda yükseleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada deccalı görmek gerçek yaşamınızda kendini henüz keşfedemediğini, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırma konusunda henüz çok başarısız olduğunuzu, tuhaf fikirlere ve vahşi hayal gücüne sahip olduğunuzu ifade eder.

Rüyada astronomi ile uğraşan birini görmek aile yaşamına tabir edilir. Aile efradının gerek evlilik yolu gerekse doğum yolu ile çoğalacağını ve sülalesinin çoğalacağını temsil eder. Torun, evlat, gelin, damat ve dünüre işarettir. Birisi eğer rüyasında astronomiyle ilgilenen birini görürse o kişinin yakında bir evlat ya da torun sahibi olacağı haberi gelebilir. Bu tür rüya aynı zamanda hayırlara ve yeni yuva kurmaya ve evladından ötürü şanslı olmaya delalet eder. İpuçları : astronomi bilimi, felekiyat, gök bilim, kozmoğrafya yorumları da aynı manaları taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir