Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Astronot Görmek

Rüyada astronot görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben eşimden yeni ayrıldım, 37 yaşındayım ve bir çocuk annesiyim, inşallah hayırdır. Son zamanlarda rüyalarımda sürekli yıldızlarla dolu gökyüzü ve uzay gemisi görüyorum. Şöyle ki ilk rüyamda kendi mi gök yüzünde yıldızları izlerken görüyorum, içimden ne çok yıldız var diye geçirirken yıldızların arasında uzay gemisi olduğunu fark ediyorum. İkinci rüyamda ise kendimi ilk rüyamdaki gibi yıldızlara bakarken görüyorum, yıldızlar ne güzel diye içimden geçirirken yıldız kayıyor ve ben dilek tutmayı yetiştiremeyeceğim telaşıyla her şey “çok güzel olacak” diyorum, ardından yıldızlara bakmaya devam ederek “bunca yıldız arasında kesin uzay gemisi vardır” diyorum ve yıldızların arasında uzay gemisinin olduğunu fark ediyorum.

Son rüyamda ise memleketimdeki evimizdeyim, sanki dayım bahçemizdeki kamelyada arkadaşlarıyla oturmuş çay içiyor. Asmanın etrafı sivri sinek girmesin diye sık dokunmuş balık ağıyla çevrili. Bu arada evde annemler ile bir yandan yemek hazırlama telaşındayken bir yandan da dayım hakkında konuşuyoruz. Ardından kendimi bahçede görüyorum ve gökyüzünde yıldızların bir araya toplanmaya başladığını fark edip şaşırıyorum, heyecanla bizimkilere “yıldızlara bakın” diyorum. Bu arada yıldızlar birleşip parlak büyük bir küme oluşturuyor. Sonra yıldız kümesinin içinde altında bir sürü kırmızı ışığı olan çok büyük bir uzay gemisi beliriyor bir şey yapacak diye çok korkuyorum, uzay gemisinden bir astronot ışınlanarak bahçeye iniyor, korkuyla eve kaçıp çocuğumu korumaya çalışıyorum.

Rüyada astronot görmek yorumu

Melda selam, öncelikle yıldız ve uzay gemisi rüya tabirleri sayfasını okumanızı rica ediyorum. Baştan söylemeliyim ki rüyaların çok güzel ve genel anlamda umutlarınızın arttığı bir döneme girdiğinizi işaret etmektedir.

Rüyada astronot görmek sizin farkındalık ve bilinç düzeyinizdeki gelişmeyi gösterir, hayata farklı pencerelerden bakmaya başladığınızda daha önceden fark etmediğiniz bir çok fırsatı görmeye başlayacağınızı ve kısmete ulaşacağınızı temsil eder. Rüyada astronot olmak veya astronot olduğunu görmek yaşamınızdaki hırsı ifade eder, çok yüksek hedeflere sahip olduğunuzu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir