Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Astsubay Sevgiliyi Görmek

Rüyada astsubay sevgiliyi görmek neye çıkar?

Rüyamı tam hatırlamıyorum, eski sevgilim astsubaydı ayrıldık. Rüyamda bir yere gidiyoruz, şefi bir görev veriyor, bir yerde bir düzenleme yapıyor. Sonra bir eve gidiyoruz, orada elinde silah var babasını öldürmeyi düşünüyor ama kesin kararlı değil, bende her duruma karşı mermileri alıyorum. Silah gerçek ama benim aldığım mermiler oyuncak silahların plastik mermilerindendi.

Daha sonra ben dışarı çıkıyorum o da arkamdan gelecek ama gelmiyor, yanımda arkadaşlarım da var yavaş yavaş yürümeye başlıyoruz. Ben onu merak ediyorum, arıyorum arıyorum açmıyor daha sonra tekrar arıyorum bir dükkan bir yerde çalışıyor telefon ama cep telefonu değil sabit hat.

Bakıyorum arkadaşları var ama o yok telefonu onlar alacakken ben farkedip kapatıyorum. Daha sonra arkadaşları neden kapandı derken biri beni görüyor ve benim aradığımı söylüyor ve ben ağlayarak kalkıyordum. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız

Rüyada astsubay sevgiliyi görmek yorumu

Rüyanız herhangi bir mesaj vermemektedir. Rüyanız kafanızın oldukça karışık olduğunu ve eski sevgilinizin zihninizi fazla meşgul ettiğini, onu unutamadığını simgelemektedir. Belki eski sevdiğini rüyada görmek sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Astsubay Sevgiliyi Görmek” için bir yanıt

Ben Bando astsubaylık sınavına gırdım ve sonuc beklıyorum cevabın gelmediği bir gün yatıyordum ve rüyamda aynen sunları gordum:

kapı çalar ve 3 tane astsubay ya da subay tam bilmiyorum ve bana esbiselerimi veriyorlar bando astsubay elbisesi ama elbiseler arkadaşlar bu sizce hayra yormak mümkünmü yani bu rüya gelecekde benim astsubay olacagımımı işaret ediyor lütfen yardım edin İzmirden Atakan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir