Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aşüfte görmek

Rüyada aşüfte bir kadın görmek nedir?

29 yasında bekar bir bayanım. Rüyamda daha önce çıktığım biriyle bir restorana gidiyoruz, masaya oturduğumuzda sorun yok, basımdan aşağı güller döktürdü, sonra arka çaprazda küçük bir odada onun tanıdığı biri olduğunu fark ediyor, oraya bakıyor odadan bir aşüfte kız selam veriyor. Bende nasıl biri diye bakmak için arkamı dönüp baktığımda laf atıyor ne bakıyorsun gibisine. Bende “nasıl biri olduğunuzu merak ettim o yüzden baktım” diyorum, tartışıyoruz.

Sadece ağız dalaşı oluyor, vurma falan yok, aramızda da mesafe var, o yerinde ben yerimdeyim. O yerin sahipleri “polis çağıralım” diyor, “gerek yok” diyorum, “yok bekleyelim” diyorlar. Saate bakıyorum 00:15 eve geç kaldığımı fark ediyorum. Sonra yanımdaki beyi o kadınla bir yatakta görüyorum. Çıplak değil, cilveleşiyorlardı. Rüyamı yorumlar mısınız? teşsekkür ederim.

Rüyada aşüfte bir kadın görmek yorumu

Rüyada aşüfte bir kadın görmek evliler için evliliklerinde bir tehlike, bekarlar için iyi bir evlilik yapma konusunda sorunlar olabileceğini simgeler. Bu rüyanın bir başka tabiri ise rüya sahibinin kariyer ya da ticaret yaşamındaki vizyonu hakkında bazı sorunlara işaret eder ve iş yaşamında imajını zedeleyecek bazı gelişmelere işaret eder. Ama akıllı davranırsa korkulanın olmayacağını ve durumun bir krize dönüşmeden atlatılacağını ve her şeyin unutularak eski yaşamına döneceğini ve hayata kaldığı yerden devam edeceğine yorulur.

Rüyada aşüfte bir kadınla dostluk kurduğunu görmek ev veya iş hayatında ayrılık işaretidir. Yapılan bir hata sebebiyle pişman olacağını ve geri adım atmak zorunda kalacağını, işlerinin aksayacağını, kısa bir süre de olsa kötü hallerle karşılaşıp,  arkasından vereceği bir doğru kararla  bu sıkıntın ve sorunların sona ereceğini, elindeki imkanlar  ve değerlendireceği fırsatlar ile bol kazançlı günlere yeniden döneceğini temsil eder.

Aşüfte kelimesi alüfte, hafif kadın, hafif kız, hafifmeşrep, iffetsiz, kaltak, kokot, mal, sermaye, sokak kadını, sürtük, şıllık, sırfıntı, vesikalı, yelloz, yollu anlamlarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir