Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek neye delalettir?

Rüyada ölmüş birinin aşure pişirdiğini gördüm. Rüyamda bir arkadaşımın yıllar önce ölmüş olan annesini gördüm.Terasta evi vardı ve ben evine gittim onu yatakta hasta olarak gördüm, yaşlı fakat yüzü nur gibiydi. Baş ucunda biraz oturdum bana üzgün ama sevgi ile bakıyordu. Sonra hasta yatağından kalktı birbirimize sarıldık ve ben o sırada ağlıyordum. Anne kucağı gibiydi bana sarılışı ve ”ben her zaman buradayım” dedi.

Sonra çok az miktarda aşure pişirdiğini gördüm. Aşureyi karıştırırken tadına baktı. Ben onun yaptıklarını izliyordum içimden iyileşti sanırım diye geçirdim. Sonra tekrar yatağa yattı ve ilk gördüğüm hasta haline geri döndü, bende ölüm öncesi iyileşir insanlar ya, öyle olmuş diye düşündüm ve tekrar içimde bir üzüntü duydum.

Rüyada aşure görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aşure görmekRüyada aşure görmek, aşure yemek, aşure yediğini görmek kötülüklere tövbe edip, doğru yola ulaşmayı simgeler. Rüyada aşure yapmak, aşure pişirmek, aşure yaptığını, aşure pişirdiğini görmek evinizde bolluk ve bereket olacağını ve bu bereketten çevrenizdeki herkesin nasipleneceğini simgeler. Rüyada aşure dağıtmak, aşure dağıttığını görmek evinizdeki bolluk ve bereketin sürmesi için imkanlarınızdan bir kısmını gereksinimi olanlara dağıtmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada aşure gününü, aşure gününde olduğunu görmek sahip olduğunuz sağlık, varlık ve nimetler için şükretmeyi ve duayı eksik etmemeniz gerektiğini hatırlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir