Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Aşure Günü Görmek

Rüyada aşure günü görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevgilimin evindeydim, evli gibiydik, annesi de bizimle kalıyordu. Sabah ben ona kahvaltı hazırladım, dolapta bıldırcın yumurtaları vardı ama ben onları almadım. İki yumurta aldım sevgilime pişirmek için, ilk yumurtayı annesi pişirdi çiğ kaldı ikinci yumurtayı ben pişirdim yedirdim.

Kahvaltıdan sonra sevgilimin “kızım bugün aşure günü, bugün aşure pişirelim, haydi dolapları kontrol edelim malzememiz tam mı?” dedi, bu teklif müthiş hoşuma gitmişti, bir anda onu kendi annem gibi hissettim. Lütfen yorumlayın rüyada aşure günü görmek ne demek”. teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada aşure gününü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aşure gününü veya aşure gününde olduğunu görmek sahip olduğunuz sağlık, varlık ve nimetler için şükretmeyi ve duayı eksik etmemeniz gerektiğini hatırlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi rüyada aşure görmek sayfasında incelenebilir. Rüyada Muharrem ayında olduğunu görmek ise rüyayı görenin dualarının kabul olmasına, dileğinin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyanızdaki diğer olaylar ise gerçek hayatınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgelemekte ve başladığınız işin olgunlaştığını ( büyük ihtimalle sevgilinizle olan durumunuz ), istediğiniz gibi sonuçlanacağını ifade etmektedir.

Aşure günü nedir?

Aşure Günü ya da Aşura Günü, (Arapça: عاشوراء, Farsça: عاشورا, İbranice: עשוראא) hicri takvimin ilk ayı olan Muharrem ayının onuncu günüdür. İslam inancında bu günde bir çok önemli olay meydana geldiğine inanılır ve bu güne kıymet atfedilir. Muharrem ayında oruç ibadeti de yapılır. Kaynak: Vikipedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir