Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası görmek neye işarettir?

Merhaba, Dün gece rüyamda at arabası gördüm. At arabasında ilerlerken araba ve atlar kendi basına gidiyor, tanıdığım bir kız at arabasına binip beni dudağımdan öptü ve o şekilde uyandım.

Rüyada at arabası görmekKimden: sevgi_icin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:37
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: mutlu

Rüyada at arabası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada at arabası görmek, atlı araba, atların çektiği araba görülmesi,  düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını gösterir. At arabası ayrıca gücü ve statüyü de ifade etmektedir.
Araba ile atların ayrı gitmesi düşünme şekliniz ve fikirleriniz ile yaptıklarınızın birbirinden ayrı olduklarını gösterirken, tanıdığınızın kızın sizi dudaktan öpmesi ise eline geçecek paraya işarettir.

Rüyada at arabası görmek, atlı araba, atların çektiği araba görmek, düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını gösterir. At arabası ayrıca gücü ve statüyü de ifade etmektedir. Rüyada tertemiz, süslü at arabası görmek Birçok yeri ziyaret edeceksiniz manası taşır. At arabasına binmek, atlı arabaya bindiğini görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamını taşır. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada fayton görmek terimi de aynı anlama gelir.

“Rüyada At Arabası Görmek” için 4 yanıt

Rüyada at arabasında sıkışık kalabalık görmek
At arabasında kalabalık ve sıkışık bir grup hızlıca gidiyor. Arabada kadın çocuk erkek var. Kahverengi bir at arabayı çekiyor.Çakıl taşlı bir yolda gidiyor. Arabanın tekerlekleri net görünüyor. Sanırım akşama doğru.
Kız kardeşim ile bir buçuk yaşındaki yeğenim kız kardeşimin kucağında ağlıyor. Ben onlara uzaktan bakıp düşecekler diye endişeleniyorum. Neden orada olduklarını da anlamıyorum. Tamamen tesadüf görüyorum. Araba çok sarsılarak gidiyor. Yeğenim sıkılmış kollarını kaldırarak oradan kurtulmaya çalışıyor. Öylece önümden geçip gidiyorlar.
Takma isim : hatice
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : karışık
Anahtar kelime : at arabası, kahverengi at,

Hatice merhaba,
Rüyada kalabalığa girmek, bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına delalet eder.

Selam. Benim rüyamda bosandigim esim beraber yasadigi hanimla evlenniyorlar ama onlari görmüyorum, tek kiz tarafin Ailesi Akrabalari oturuyorlar bir odada. Karsima kiz kardesi cikiyor benimle konusuyor. Sonra bir akrabasi bayan geliyor ona “2 sene veriyorum, bunlar bosanir” deyip kapidan cikiyorum, ayakkabimi bulamiyorum merdivenden aşağı iniyorum ama ayakkabim siyah saniyorum sonra siyah degildi kirmizi idi diyerek ayakkabim ortaya cikiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir