Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada At Arabası Ve Yaşlı Adam Görmek

Rüyada at arabası ve yaşlı adam görmek nedir?

Rüyamda at arabalı yaşlı bir adam gördüm. Ben rüyada küs olduğum bir kişi ile tanımadığım bir düğün ortamında samimi olmam ve aynı zamanda at arabası olan bir yaşlı bir adam geliyor ve bana kısa bir mani okuyor ben de ona yol veriyorum.

Rüyada at arabası ve yaşlı adam görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada düğün görmek iyiye yorumlanır, mutluluk anlamına gelir. Rüyada at arabası görmek düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını gösterir. At arabası ayrıca gücü ve statüyü de ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Düğünde gördüğünüz size mani okuyan at arabalı yaşlı adam ise aslında gerçek hayatta üzerine gelen yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamama korkusu taşıdığınızı simgeler.

“Rüyada At Arabası Ve Yaşlı Adam Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben hamile bir bayanim, rüyamda arkadaşimin evine gitmiştim, akşam vakti geç kaldım diye çıkıyorum, minibüs beklerken at arabası geldiğini gördüm, surulerin başında köpek bekler ya yanında öyle iri siyah bir köpek olduğunu gördüm, korktum kenara cekildim yoldan, köpek geldi kolumdan ısırdı tuttu kolumu bırakmadı, bebeğim var diye düşündüm karnimda o anda acı hissettim, tekme miydi vurmamiydi bilmiyorum, bagirirken uyandım. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada minibüs beklediğini görmek esas olarak kişinin zihnindeki bir yolculuk hayalinin gerçeğe dönüşmeye başladığını ve yakın bir zamanda bunun gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüyada gördüğün at arabası düşünme şeklinin ve fikirlerinin çağın gerisinde kaldığını göstermektedir. At arabasının yanındaki siyah köpek ise düşünme tarzını değiştirdiğinde bir arkadaşının gölge yönünü göreceğini ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgelemektedir. Köpeğin sizi ısırması ise bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.
Sonuç olarak rüyanızın ana temeli çevreniz, arkadaşlarınız hakkında bilgi vermekte, sizi kıskanan, iyiliğinizi istemeyen birilerine karşı dikkatli olmanın size yarar sağlayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir