Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Çiftliği Görmek

Rüyada at çiftliği neye işaret eder?

Rüyamda babamla birlikte at çiftliğindeyiz. Bir sürü atlar var ama içlerinde bir tanesi beyaz ve diğerlerinden daha kısa boyu. İhtiyar bir adam o kadar güzel biniyor ki, “bu binebiliyorsa bende binerim, tedirgin olmaya gerek yok” diyorum. Adam attan iniyor, at yanıma geliyor, sırtındaki tuhaflığı görüyorum. Normalde kavisli olması gereken yer, daha yüksek, “buraya eyer koyulmaz, düzgün durmaz, düşerim” diye binmiyordum. 30 yaşında evli bayanım.

Rüyada at çiftliği görmek yorumu

Rüyada at çiftliği görmekRüyanız harikulade güzelliktedir ve bu konuda detaylı açıklamayı at rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada at çiftliği görmek rüya sahibi kişinin hedeflerine ulaşması için yaşamının dizginlerini kendi eline alması gerektiğini, kendi kararlarını kendisinin vermesi ve bu sayede özgürlüğü doya doya yaşaması gerektiğini temsil eder. Rüyada at yetiştirilen yer, at çiftliği görülmesi alternatif olarak rüyayı görenin etrafında meydana gelecek güzel ve aynı zamanda hayırlı olaylar nedeniyle sevineceğini ve sevdiği kişilerin güzel haberlerini alıp çok mutlu olacağını işaret eder.

Rüya sahibi insanın yakınları adına mutlu olması ve heyecanlanması ile onların sevinçlerini kendi sevinci olarak bilmesine sebep olacak gelişmelerin ortaya çıkacağına rivayet edilir. Rüyada at çiftliğinde olmak, at bakmak, at sevmek veya at yetiştirdiğini görmek, kişinin hayallerine ulaşmak amacıyla doğru yolda olduğunu, küçük birkaç sıkıntıdan sonra yakında feraha ereceğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada At Çiftliği Görmek” için 4 yanıt

Öncelikle merhaba; Ben rüyamda at çiftliği gibi bir yer gördüm eski bir yere benziyordu, kapısına zincir vurulmuş olduğunu gördüm, oradan çıkmak yasakmış, etraf gece, bir atın üstünde görüyorum kendimi, kahverengi bir at, çıkmaya çalışıyoruz önümüze yüksek çitler çıkıyor ve at şahlanıyor, oradan geçmeye çalışıyor ama geçemiyor, daha sonra birdenbire yere düşüyor öldüğünü görüyorum ama bir şeyler fısıldıyor, o zaman çok net duyuyorum ama kalktığımda hatırlamıyorum.Sizce bir anlamı olabilir mi? Teşekkür Ederim. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Emir selam,
Gördüğün rüya olağanüstü faydalı bilgiler sunmaktadır. Rüyaya göre gerçek hayatında bir şeylere ulaşmak, erişmek istiyorsun ya da bazı şeyleri başarmak istiyorsun ancak bir takım nedenlerle bunu başaramamışsın. Enteresan olan tam ümidini kesmek üzereyken hayatında çok ilginç bir gelişme olacak ve durumun hiçte düşündüğün gibi olmadığını görecek ve hedeflerine giden yola kaldığın yerden ilerlemeye devam edecek sonunda kazanacaksın. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misin?

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Gelişmeleri sizinle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Rüyamda köydeyiz ve bir anda bizim bulunduğumuz bahçe ile diğer bahçenin arasındaki telin oraya atlar geliyo. Daha sonra da sahipleri bütün atları dışarı çıkarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir