Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Gezdirmek

Rüyada at gezdirmek ne demektir?

Rüyamda etrafı yüksek duvarlarla çevrili köy ya da büyük bir konak gibi bir yerdeyim ama alan geniş ve pek çok bölmelerden oluşuyor. Alışveriş alanları bile var. Eski dönemlerdeki surlar içindeki köylere benziyor. Benim elime bir at veriyorlar. Yuları elimde atı gezdiriyorum ama atın sadece kafasını gördüğümü hatırlıyorum. At yerlerdeki minik otları yemeye çalışıyor ben de otlar artık kurumaya yüz tuttuğu ve çok az olduğu için atı gezdiriyorum ki daha fazla ot bulabiliriz belki diye.

At bir ara toprağın altında gömülü ucu dışarıda kalmış bir bez parçası buluyor ve bunu çekiştiriyor ve toprak açılıyor sanki bir mezar gibi. İçinde sanki çürümekte olan bir ceset vardı. Ben hemen atı da alıp oradan uzaklaşıyorum. Sonra bir kapıdan geçiyorum ve sanki balkon gibi bir yere geliyorum, at yok artık yanımda. Bayanım, bekarım, Üniversite mezunuyum.

Rüyada at gezdirdiğini görmek tabiri

Rüyada at gezdirmekLale merhaba, rüyada gördüğünüz köy ya da konak gibi geniş yer, gerçek yaşamınızda bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, hayatınızdaki değişiklik ihtiyacını göstermektedir. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada at gezdirmek yaşamınızda uyumlu olmak, dost ve arkadaşlık konularında arayışlarda olduğunuzu ve bu konuda önemli bir ilerleme sağladığınızı göstermektedir. Rüyada ceset görmek artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir. Rüyada çürümüş ceset görmek aileden ya da akrabalardan birinin ölümüne işaret olabilir. Rüyanızın son bölümü ise güçlü birinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu ifade etmektedir.

“Rüyada At Gezdirmek” için bir yanıt

İsim nimet, bayan, 33 yas, bekar, öğretmen, Rüyamda bembeyaz bir at gözlerime bakıp mutlulukla bir o yana bir bu yana atlayıp zıplıyordu. Bende onu izleyip mutlu oluyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir