Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada At Gözlüğü Görmek

Rüyada at gözlüğü görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilim bizim evde banyo yapıyordu. Bende oturma odasında iki tane kız arkadaşımla oturuyorum ve onlara diyorum ki “kızlar o gelirse hiç konuşmayın” kızlar yok oluyor bir anda. O da banyodan çıkıyor, üzerine sarı bir tişört giymiş, bende tv izliyorum, kanepeye oturuyor, bana bir şey sordu, bende geçiştirici bir şey söyledim.

Sonra facebook profiline bakıyorum. Resminde at gözlüğü takmıştı. (Bu arada gerçek hayatta haber vermeden ayrıldım facede engelledim.) 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu,

Rüyada at gözlüğü görmek yorumu

Rüyada at gözlüğü görmekRüyanızın üç ana unsuru var. Birincisi eski sevgiliniz olup bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsiniz. İkinci unsur ise rüyada eski sevgilinin banyo yaptığını görmek olup bu onun sizin hakkınızdaki olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak, hakkınızda iyi şeyler düşünmek istediğini gösterir. Rüyanızda eski sevgilinizin at gözlüğü taktığı resmini görmüş olmanız ise sizin onun hakkında şüphe duymak ya da olumsuz şeyler düşünmekte ısrarlı olduğunuzu simgeler.

Rüyada at gözlüğü görmek yaşamınızdaki bir konu hakkında doğrulama ya da onay arayışı içinde olduğunuzu işaret eder. Rüyada at gözlüğü kullanmak, at gözlüğü takmak, at gözlüğü kullandığını, at gözlüğü taktığını görmek yaptığınız iş, aldığınız bir karar hakkında bazı tereddütler yaşıyor olduğunuzu gösterir. Rüyada at gözlüğü takan birini görmek, rüya sahibinin ailesinin geçimi sağlamak, başarı sahibi olmak, ün kazanmak ve makam edinmek için doğru kişilerden yardım istemesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada kimse tanık biri ise onun hayatına değer katacağına yorulur, adeta onun dünyaya yeniden gelmiş gibi hissetmesine yardımcı olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir