Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada At Kestanesi Görmek

Rüyada at kestanesi görmek neye delalet eder?

Rüyada at kestanesi görmekBen rüyamda ayı gördüm, kahverengi bir ayıydı, ormanda bir yerde at kestanesi topluyorduk, kardeşim ve eşimde yanımdaydı. Biz kaçmaya çalıştık ve kurtulduğumuzu düşünüp bir dağ evine girdik. Bize evi verene durumu anlatınca eve baktı, burada olabilir mi diye ama bir şey yok deyince bizde girdik. Ben tereddütlüydüm ve ayının masanın altından çıkmaya çalıştığını gördüm, hemen oradan kaçtım fakat öyle bir durumdaydık ki eşim ve kardeşim içeride kaldılar. Daha sonrada kaçtığım yerden yüksek sesle ağlamalar gelince bende ne olduğunu sordum ve kardeşimin ölüm haberi geldi ama eşimle ilgili bir şey duymadım. Rüyam neyi gösterir.

Rüyada at kestanesi görmek yorumu

Rüyada ormanda olmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında iş yaşamında emin adımlarla ilerlediğine ve bazı küçük engelleri aştıktan sonra başarıya ulaşacağına rivayet edilir.

Rüyada at kestanesi görmek sevineceğiniz sevinçli bir haber almayı işaret eder. Rüyada at kestanesi görülmesi manevi mesajlarda taşıyabilir ve rüyayı gören insanın dinine bağlı düzgün biri olduğuna delalet edilir. Rüyada at kestanesi ağacı görmek beklemediğiniz bir misafiri ifade eder. Bu rüya alternatif olarak birden fazla insan ile bir araya gelip hayırlı işler yapmak amacıyla görüşmeye işaret eder. Rüya at kestanesi toplamak rüyayı gören kişinin kişiliği olgun, karakteri oturaklı, ağır başlı, kendisinin iman sahibi ve hikmetli, oldukça yüce gönüllü kişi olduğu rivayet edilir ve görenin dünya ile ahiret hayatına gerekli önemi verdiğine, dünyadaki hayatı yaşarken ahiret yaşamını boşlamadığına yorulur, öteki dünya için iyi şeyler yaptığına rivayet edilir.

Rüyada ayı görülmesi yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz ayı aynı zamanda rüyada gelişen olaylara bağlı olarak güç, kuvvet, irade, güçlü birinini desteğini almak anlamında gelebilir. Rüyada ayıdan kaçmak genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özgürlüğünüzü ve hareket kabiliyetinizi sınırlayan kimi etkenlerin var olduğuna yorumlanır. Sabır ve cesaretle bunları aşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir