Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada At Kovalaması

Rüyada attan kaçmak neye işaret eder?

Rüyamda stadyum gibi bir yerde insanların oturacağı sandalyeler var ve orada beni bir at kovalıyor. Sandalyelerin arasında kaçarken atın yavrusu bir tay var, at onunla konuşarak beni yakalamaya çalışıyorlar ve bir yerde sıkıştırıyorlar yani yakalıyorlar. Atın ve tayın beni yakalamaya çalışması çok ilginçti. Bu ne demektir? yasemin abla, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz.

Rüyada at kovalaması yorumu

Rüyada at kovalamasıRüyada at görmek, uyum, sadakat, kuvvet, güç, dayanıklılık, erkeklik ve cesaret sembolüdür. Ayrıca, güçlü fiziksel enerjiyi temsil eder. İçinizdeki vahşi güçleri kontrol altında tutmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada tay görmek kendinizi beceriksiz ve güvensiz hissettiğinizi gösterir. Kullanmadığınız potansiyelinizi serbest bırakmaya başladığınızı işaret eder. Rüyada attan kaçmak veya bir atın sizi kovaladığını görmek, çevrenizde bulunan ve sizi fazlasıyla etki altında tutan bir erkeğin (babanız, kocanız, ağabey, erkek arkadaş, amir veya patron olabilir) daha da güçlenmesinin sizi endişelendirmeye başladığını simgeler. Bakınız rüyada at görmek sayfası.

“Rüyada At Kovalaması” için 5 yanıt

Rüyamda siyah renkli, gayet iri erkek bir at gördüm ama ayaklarında gri ayakkabılar vardı, çok garip ama öyleydi ve ağzına ağızlık takılıydı yani kapalıydı, ağzı yanına gittim boynuna sarıldım ama o beni altına alıp ezmeye çalışıyordu, bende altından çıkıp kaçmaya başladım, nereye gitsem karşıma çıkıyordu, en son bir evin içine girdim kapı camlıydı o dışarıda hala beni arıyordu, bende camın kenarından ona bakıyordum, orada uyandım, bu ne demektir lütfen açıklar mısınız?

Ben rüyada at gördüm, evimin çatısında yatacakken at dolanıyordu, sonra attan ürküp içeriye geldim, Halen dolanıyordu, sonra onu yakaladılar ama diğerini tutmadık dediler.

Rüyamda siyah bir atın üzerindeyim ama at beni istemiyor, düşürmeye çalışıyordu. Attan inip kaçtım, at beni kovalamaca için peşime geliyordu, korunmak için yüksek bir yere çıkıp bekliyordum, daha sonra atın gittiğini haber veren annemle oradan uzaklaşırken karşımıza yabancı uyruklu genç bir çocuk çıkıyordu. Annemi kovalamaya başladı, annemi kurtarmak için ben elime sopa alıp adamı kovaladım, annemi kurtardım ama genç çocuk ince sopaları bana, bende ince sopayla ona vurmaya başladım. Çocuk kaçtı ve peşinden 9 a yakın rahip ve papaz geldi, rahibin birinin gözü ela bize bir şeyler anlatmaya çalışıyorlardı bende onlara, yorumu çok merak ediyorum.

Rüyada at beni kovalıyordu, nereye gitsem peşimden geliyordu. Kim ata yaklaşsa kişniyordu kimse susturamıyordu beni görünce susuyordu ama ben korkuyordum hep kaçıyordum o ise hep arkamdan geliyordu.

Rüyamda 5 atlı gördüm önde gelen siyah parlak bakımlı atdı ata binen adam atı şaha kaldırmaya başladı at bu sefer zıplamaya başladı sonra benim bulunduğum yere kısmaya başladı bende kaçtım yetişemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir