Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Nalı Görmek

Rüyada at nalı görülmesi neye çıkar?

Rüyamda bir atım vardı fakat bir nalı düşmüştü, ona sürekli verecek bir su aradım durdum ve bir türlü bunu başaramadım, en son bir su kaynağı gördüm oda çok bulanıktı, içebileceği gibi değildi sonuçta atıma su içiremedim. Bu neye işarettir, Şimdiden teşekkürler.

Rüyada at nalı görmek yorumu

Rüyada at nalı görmekEmin merhaba, rüyada at nalı görmek şans ve başarı anlamına gelir. Ayrıca yakın gelecekte bir düğün gösterebilir. Fakat senin rüyanda atın nalının düşmüş olması başarı veya evlilik konusunda bir aksilik olduğunu, bunun sebebini bulup çözmen gerektiğini temsil etmektedir. Rüyanda atına su araman bu sorunları aşmak için gayret gösterdiğini temsil ederken, gördüğün bulanık su sorunun büyük olduğunu göstermekte, ata su verememen ise bu sorunların çözümünü biraz zaman alacağını simgelemektedir. Eğer atın nalı, at nalı aşağıya doğru ise, o zaman ve tersi anlama sahiptir uğursuz sayılır açıktır.

Rüyada nal görmek konusunda diğer yorumlar

Rüyada nal bulmak kişinin bahtının açık olmasına ve güzel olaylar yaşamasına yorumlanır, şansının açık olacağına işaret eder.  Evinin kapısına asılı nal görmek beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çok güzel bir fırsat çıkacağına işaret eder. Rüyada nalbant görmek, nal çakan, nal çakıcı birinin görülmesi çok güzel haber almak ve mutlu olmak olarak yorumlanır.

“Rüyada At Nalı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tay sevmek
Rüyamda yüksek bir tepenin üstündeyim tay ve atlar etrafımda koşuyordu tayı seviyorum, birde yavru filin hortumunu tutuyordum. Bir ara dizime bayan (polis) bir meslektaşım oturdu. Ayrıca tepenin üstünden aşağı inen upuzun bir ipi tutuyordum bir ip elimi yaktı ama genede ipi tuttum.
Not: eşimle buyuk problemlerim var belki ruyanın tabirine etkisi olur.

Hakan merhaba. Rüyada tay görmek kendinizi beceriksiz ve güvensiz hissettiğinizi gösterir. Rüyada bir tayı sevdiğini görmek kişinin kullanmadığı potansiyelini serbest bırakmaya başladığını işaret eder. Rüyada yavru fil görmek devletten fayda ve menfaat kazanılacak işleri işaret eder. Filin hortumunu tutmanız ise bu faydadan elde edeceğiniz gücü temsil etmektedir. Bir bayan polisin dizine oturması ise sizin yaşamınızdaki duygusal boşluğa işaret etmekte, iş yaşamında başarıya ulaşmana rağmen duygusal olarak kendini boşlukta hissettiğini temsil etmektedir. Uzun ipi tutman ise kendi gayretinle sorunları aşıp, aydınlık ve güzel bir yaşama işaret etmektedir, lütfen ip rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir