Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Sevmek Ve Konuşmak

Rüyada at sevmek ve atla konuşmak neye işarettir?

İlk olarak 18 yaşındayım, üniversiteye hazırlanıyorum, genel anlamda stresliyim ve ilişkim yok. Rüyamda köydeyiz iki erkek arkadaşım ve ben yan yana oturuyoruz. Benim arkamda bir at bağlı, ben bir ara kalkıp atı seviyorum ve atla konuşuyoruz. Sonra ben eve doğru gidiyorum at arkamdan koşuyor, arkadaşlarım bana bağırıyor “at geliyor” diye. At yanımdan geçerken “susadım, su içmek istiyorum” diyor ve merdivenleri çıkıp balkona gidiyor.

Balkonda bir küçük çocuk var kız mı erkek mi hatırlamıyorum ama kızdı sanırım. At bunu görünce korkuyor ve hızla koşuyor, ben “ürkütme” diyorum ama at balkonun ucundan zıplıyor. Hepimiz korkuyoruz, düşecek ona zarar gelecek diye ama at uçmaya başlıyor. Kanadı yok ama uçuyor, çok yüksekte nokta gibi duruyor ve birden yere düşüyor.. İnşallah hayır olur rüyam. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada at sevmek ve atla konuşmak konuştuğunu görmek yorumu

Zeynep merhaba, bu muhteşem rüyayı paylaştığın için çok teşekkür ederim, inşallah rüyanın işaret ettiği güzellikler en kısa sürede gerçekleşir. Her şeyden önce belirtmeliyim ki rüyada at görmek kısa ve net olarak murada ermeye delalet eder.

Rüyada at sevmek veya bir atı sevdiğini görmek rüya sahibinin hayatında mükemmel bir uyum yakaladığını ve çevresini bir ışık gibi aydınlattığını, bu yolda ilerlediği sürece tüm mutlulukların onunla olacağına delalet eder.

Rüyada konuşan at görmek veya bir atla konuştuğunu görmek rüya sahibi için daha yüksek bilgi anlamına gelir, kişinin bilgisini artırarak hem yaşam kalitesini artıracağını hem de çevresine yardımcı olacağını gösterir. Atın ne söylediğine dikkat edilmelidir, çok değerli bilgiler verebilir, çünkü at dost demektir, dost bazen acı olsa da her zaman doğruları söyler. At rüyada size “susadım, su içmek istiyorum“. Su hayat demektir, yaşamın temel unsurudur ve size bunları söylemesi sizin yaşamın temel bileşenlerine zaten sahip olduğunuzu sıranın daha üst ihtiyaçlarına (saygınlık, kendini aşma vb) geldiğine işaret etmektedir.

At size susadım diyerek balkona çıkıyor, bu çok ilginç. Çünkü balkon arzuların gerçekleşmesine, yüksek statü ve prestij sahibi olmayı, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceği, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.

Rüyanın sonunda atın uçması daha da ilginç, çünkü rüyada uçan at görmek rüya sahibinin yaşamına renk getirecek, onu heyecanlandıracak ilham verici bir şeyler olacağını işaret eder.

Gördüğün gibi rüyanın tüm unsurları çok güçlü bir şekilde pozitif mesajlar vermekte, başarı ve mutluluğun seni beklediğini göstermektedir. Dilerim her şey gönlünce olur.

Not: benim kızımda rüyasında beyaz bir pony ata binerek uçtuğunu görmüştü ve bu rüyadan 3 gün sonra girdiği sınavda Türkiye 1. si olmuştu.

“Rüyada At Sevmek Ve Konuşmak” için 2 yanıt

Rüyada at görmek, at sevmek, ata binmek ve bir atla konuşmak hakkındaki rüyalarınızı ve bu rüyayı gördükten sonra neler yaşandığını paylaşınız.

Merhabalar. Bende sizinle ruyami paylaşmak ve yorumunuzu almak istiyorum. Ruyamda at ve sahibi var. Belli bir alanda daire çiziyoruz ben kaciyorum onlar kovaliyor, sürekli pesimdeler. Atin üzerindeki kişi bir ara inip su almaya gidiyor ve ata onu bırakma tarzında bir şeyler diyor. At beni kovaliyor, kacmama izin vermiyor. Ve en sonunda ben yorulunca at yanıma gelip ” çok güzelsin ” deyip gülümsüyor . ben iyice korkuyorum bu durumdan konuştuğunu görünce sasiriyorum filan. Uyanmak istedim , o ani yaşıyor gibi oldu. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum . iyi günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir