Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Sineği Görmek

Rüyada At sineği görmek nedir?

Ben Ela. rüyamda sevgilimle beraber teyzemlerdeyiz ve sevgilimin babası da oraya gelmiş. babası nüfus cüzdanımı sevgilime uzatıyor ve bu “kızın işini hallet” diyor. Ardından babası beyaz bir kağıt cıkartıp sevgilime imzalatıyor. İmza attıktan sonra teyzemin yatak odasında benim beyaz hırkamın da bulunduğu giysilerin yığıntı olduğu bir ortamda sevgilimin sol kulağına kocaman bir at sineği kaçıyor, çıkartmaya çalışıyor fakat kulağını çok acıtıyor. sonra ben parmağımla hemen o sineği kulağından çıkartıp rahatlatıyorum. yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada At sineği görmek yorumu

Rüyada sevgiliyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. Sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir. Rüyada nüfus cüzdanı görmek, Hayalinizdeki kendi kendine güven anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda geçerlilik ya da gerçeği arayışı temsil edebilir. Rüyada beyaz kağıt görmek aşık olmaya delalet eder. Rüyada beyaz hırka görmek yakında olacak hayırlı, güzel gelişmeleri temsil ederken rüyanın devamı hayatının maddi yönü hakkında bilgi vermektedir.

Rüyada at sineği görmek gerçek yaşamınızda maddi konularda ferahlama, çok para kazanmayı simgeler. Rüyada at sineği öldürmek, at sineği öldürdüğünü görmek günlük yaşamınızda aileniz için çok önmeli olan parasal konularda büyük bir fırsatı kaçırdığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir