Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Yarışı Görmek

Rüyada at yarışı görmek ne demektir?

Hocam merhaba, ben bir aydır yurt dışında yaşıyorum. Yaklaşık 5-6 ay daha burada kalacağım. Rüyamda kaldırımda ablamla durmuş, sokaktaki at yarışlarını seyrediyordum. Atlar çok güzeldi, siyah at, beyaz at çok güçlü görünüyordu. Ablam bir ara yanımdan ayrıldı, o sırada yarışan atlar arasında iki ayaklı yeşil iki at gördüm. Aynı zamanda aynı attan benim de yanımda duruyordu. Birden yarışan iki yeşil at kavga etmeye başladı, bunu gören yanımdaki at birini öldürdü. Ben korkup kaçtım, ablamı buldum, birlikte olay yerine gittik, her yer boşaltılmıştı, sonrada uzaklaştık. Rüyamın tabiri yapar mısınız? Teşekkürler şimdiden.
Rüyada at yarışı görmekİsim / Takma isim : ece
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 27
Medeni durumunuz : flort
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : at
Anahtar kelimeler : at, yeşil, iki ayaklı at, vahşi at

Rüyada at yarışı görmek neye yorulur?

Ece merhaba. Rüyada at yarışı görmek gücü ve dayanıklılığı temsil eder. Rüyada at yarışı izlemek yaşamınızın ilerideki dönemlerinde daha hızlı hareket etmeniz gerektiğini işaret eder. Bu bilgi ışığında gördüğün rüya, gerçek hayatında önünün açık, kısmet ve şans dolu olduğunu, hatta bu şansa kendinin bile kimi zamanlar şaşıracağını ancak tüm bunlara kavuşmak için daha atik, daha girişken olman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada at yarışı görmek hakkında ilave bilgiler

At yarışı oynamak, at yarışına katılmak, ganyan yapmak rüyayı gören kişinin sahip olduğu yüksek cinsel enerji ya da kişinin rekabetçi doğasını simgeler. At yarışında kazanmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında verdiği bir yanlış karar dolayısıyla önemli bir fırsatı kaçırdığını ya da bir kısmeti kendi elleriyle teptiğini gösterir. At yarışı oynayan birini görmek görülen kişiyle alakalı açıklanır ve o kişinin hırsının cezasını çekebileceğini ve bu duruma karşı dikkatli olmak gerektiğine yorulur.

Rüyada jokey görmek savurganlık ifadesidir. Tutumlu olmanız gerektiğini işaret eder. Elinizde olanları böyle dağıtırsanız kısa süre sonra sıkıntıya düşebilirsiniz anlamındadır.

“Rüyada At Yarışı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yarış atları görmek
Rüyamda yarışa çıkmak üzere olan atlar gördüm ama bir tanesi çok büyük ve çok güzeldi.
MURAT, 36, Kadın, Birlikte yaşıyor, Ev hanımı, endişeli.

Rüyada at görmek genellikle murada ermek anlamında açıklanır. Bu tüm dünyada kabul görmüş açıklamadır. Ancak atın durumu, cinsi, rengi ve rüyada gelişen olaylara da dikkat etmek, onları göz öne almak gereklidir. Gördüğünüz büyük ve güzel at büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir