Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada At Yarışı Kazandığını Görmek

Rüyada at yarışında kazanmak neye işarettir?

Rüyada at yarışında kazanmakÖncelikle hayırlı günler dilerim, Yaklaşık yedi aydır hayatım hem değişim hemde karmaşa içinde ve son üç yılda inanılmaz değişimler yaşadım, kayıplar yaşadım ve bunlar çokta hoş şeyler değiller, şu anda ise maddi, manevi, ruhsal olarak çokta iyi durumda olduğum söylenemez. Çevreme karşı pek bir şey hissettirmemeye çalışsam da, kimi şeylerin pekte iyi gitmediği aşikar. Ancak cenabı ALLAH’tan ümit kesilmez. Yinede cenabı ALLAHIMA sonsuz hamd olsun. Efendim sizlerle bir rüyamı paylaşmak ve değerli yorumlarınızı almak istedim, şimdiden vereceğiniz emek için çok teşekkür ederim.

Üç gece önceydi rüyamı gördüğümde, kendimi atların yarıştığı bir alanda görüyorum, fakat orada bulunma amacım herhangi bir oyun oynamak olmadığı halde elimde bir kağıt ve bir anda bir at yarışının başladığını görüyorum (Ki ben at yarışı oyanayan bir kişi değilim), elimde bir kupon tarafı olduğum bir at var ve bütün yarış atları start aldıktan sonra yarışı seyrediyorum ve önde giden at birden düşüyor, arkadan gelende daha arkadan gelende derken bütün atların düştüğünü görüyorum, daha sonra yarışı kazanması pek mumkun gözükmeyen tarafı olduğum at bütün o düşen atların arasından sıyrılıp tek başına yarışı birinci bitiriyor.

Aynı rüyanın ardından da rahmetli babamı rüyamda görüyorum ki sık görürüm babamı rüyamda. Genelde gördüğüm rüyalarımda konuşmaz ve onu hep iyi görürüm. Bu sefer yine iyi görünüyordu fakat bana kızıyor öfkeli ve beni sarsarak bana bağırıyordu, kızıyordu. Neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde bana kızıyordu. Sizlere iyi çalışmalar dilerim efendim, sağlıcakla kalın

Rüyada at yarışı kazandığını görmek tabiri

Değerli dostum. Sizin gibi aydın arkadaşlarla karşılaşmak, yazışmak, hizmet vermek bize mutluluk vermekte. Siz kimi sıkıntılar yaşamış, bir takım kayıplar yaşamış, maddi ve manevi yönden iyi durumda olmayabilirsiniz ancak kaybetmediğiniz çok önemli bir şey var, insanlığınız. Hayatta en önemli şey bence insan olabilmek.

Rüyanız hayatınızda çok önemli bir maddi fırsatı kaçırdığınızı ya da elinizin tersi ile ret ettiğinizi göstermekte, hatta rahmetli babanızın rüyada size kızması da bu yüzden. Bu fırsat hak etmediğiniz bir şey ise bu sizi daha da yüceltmektedir. Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri ekler misiniz? Rüyada gördüğün yarış atları güzel kısmete, neşeye ve sevince işaret ederken aynı zamanda bu mutluluğu sevdiklerinle paylaşmaya yorulur. Rüyada at yarışı izlemek gücü temsil eder ve yaşamınızın ileri ki dönemlerinde daha hızlı hareket etmeniz gerektiğini işaret eder. At yarışında kazanmak şanslı bir dönemde olduğunuzu ve bu şansı iyi değerlendirmek gerektiğine yorulur.

“Rüyada At Yarışı Kazandığını Görmek” için 3 yanıt

Önem verdiğim değerli yorumunuza teşekkür ederim, beni tanımadığınız halde insanlığımla alakalı methiniz beni onore etti. Normalde gördüğüm rüyalarımı çok canlı yaşar pek çoğunu da tam hatırlamamaktayım. Fakat bugunlerde gördüğüm rüyaları hatırlıyorum, ve bir çok şeyin yolunda gitmediği bir dönemde kendim için iyi manalar çıkarmaya çalışıyorum. ALLAH hayırlı bir yaşam nasip etsin herkese.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir