Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ata Bindiğini Görmek

Rüyada ata binmek neye delalet eder?

Merhaba, ben bu rüyamı 8. sınıftayken görmüştüm, şu an üniversitede tıp fakültesinde okuyorum. Bu rüyayı yıllar geçti hala unutmadım lütfen yorumlayın rica ediyorum. Rüyamda arkadaşlarımla bir köşe başında buluştuk ve birlikte dershaneye gidiyorduk, bir anda ben yer düştüm ama arkadaşlarım beni beklemedi, gittiler ben yolda sürünürken birden yanımda bir at belirdi, o ata bindim, altın bir yoldan geçtim, arkadaşlarımı geride bıraktım, at o kadar hızlıydı ki ayağımdaki terliklerim çıktı, sonra bir okula girdim, orada ilkokuldan bir erkek arkadaşımla karşılaştım, o da şu anda başka bir tıp fakültesinde okuyor.

Rüyada ata bindiğini görmek tabiri

Rüyada ata bindiğini görmekSevgili okurum, bu harika rüyayı gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum. Bu tür olağanüstü çok değerli rüyalar aynı kendileri gibi çok değerli mesajlar vermektedir. Ben rüyayı okurken ürperdim, içim bir hoş oldu. Lütfen her karamsarlık anında, kendinizi yorgun hissettiğinizde bu rüyayı hatırlayın, tüm karamsarlığınız, yorgunluğunuz ortadan kalkacaktır.

Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada ata binmek, ata bindiğini görmek büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Altın yol, hızla gitmek, arkadaşlarını geçmek hep güzel gelişmeleri simgelerken ilkokul arkadaşınızı görmeniz, üstelik onunda tıp fakültesinde okuyor olması ayrı bir anlam taşıyabilir. Rüyanın unsurları: dershaneye gitmek, ata binmek

“Rüyada Ata Bindiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kahve renkli heybetli çok güzel at görüyorum önce onu okşuyorum sonrada biniyorum at şaha kalkıyor ve sonra atla geziyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir