Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Annenin Ata Bindiğini Görmek

Rüyada annenin ata binmesi neye çıkar?

Rüyamda gökten siyah bir at geldi ve annem ata bindi, at onu havada uçuruyordu ve sonra atın altında ışıklar oluşuyordu ve sonra at annemi yere indirdi at siyah ve heybetli mavi kocaman gözleri vardı atın yelesi ve kuyruğu sarı renkteydi ve biz atı seviyorduk.

Rüyada ata binmek neye yorulur?

Rüyada annenin ata bindiğini görmekAyşenur selam. Görmüş olduğun rüya senin ve ailen hakkında inanılmaz güzel gelişmeler olacağını müjdelemektedir. Rüyada ata binmek, ata bindiğini görmek, sizin yeteneklerinize güveninizi, güç ve yüksek mevki hayallerinizi gösterir. Rüyada başkasının ata binmesi sizin başarıya ulaşmak için her şeyi denediğini / deneyeceğinizi işaret eder. Rüyada attan düşmek, attan düştüğünü görmek, Tutkularının esiri olduğunuzu, kendinizi kontrol etmekte zorlandığınızı ifade eder. Attan düşen birini görmek, birisinin attan düştüğünü görmek, Bütünlük eksikliğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Ata Bindiğini Görmek” için 15 yanıt

Rüyamda annem ata binip arkadasina gidecekti ki at yere düstü atla beraber annemde düstü yanina gittim at yerde can cekisiyordu annemde bu at yarina ölür diyordu ve agactan kuru üzüm topluyordu.
Ne anlama geliyor?
Tesekkürler

Zahide

Gördüğünüz rüya, annenizin günlük yaşamında tutkularına fazla kapıldığını, bazı konularda kendi kontrol etmekte sıkıntı çektiğini simgelerken böyle davranmaya devam ederse yaşamında verdiği pek çok emeğin boşa gideceğini haber vermektedir.

Annem rüyasında beni eşek arabası ile giderken görmüş geriye saha kalkmış at üzerinde gelmişim sonra atlar çok sahlandigi için düşmüştüm ve atlar kaçmış

Elamel

Rüyanız, uzun bir seyehata çıkacağınıza ve bu seyahat sonunda istediğiniz sonucu alacağınıza işaret ederken sonuçta muradına ereceğinizi simgelemektedir.

tanıdığımız rüyasında annemi çok güzel bir giyinmiş bir şekilde atla giderken görmüş ne demektir yardım edin lütfen ?

Rüyamda kizil ve hircin heybetli bir ata biniyordum.At semersizdi yulari bile yoktu.Surekli şaha kalkiyordu .

Öğretmenim beni rüyasında görmüş, birlikte ata binip dolaşıyormuşuz, bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyamda babamın güzel bir at üzerinde dövüstüğünü üzerine köpek gönderildiğini gördüm ve öyle iyi at biniyordu ki şaşkınlıkla izlerken ona yardım etmek için koşmaya çalıştığımda arkadan biri omuzumdan tuttu döndüm baktım tutan da babamdı. kabataslak böyle bi rüya ne anlama gelir?

Sevdigim kizi ayri oldugumuz donemde bembeyaz heybetli bir atla onumden gecip giderken gordum. At yeni dogum yapmis olucak ki; yavrulari icin kesesinde dolu dolu sut oldugu belli oluyordu. Ne anlama geliyor?

Annemin bir karmaşa içinde Ata binip attın koşmasıyla düştüğünü gördüm ve belinde pilatin var olduğunu biliyorum feryatlar içinde ambulans istediğimi sonra o karmaşayı yaratanlar anemi otobüsle kaçırdılar peşinde deli gibi onları arıyorudum herkeste yardım istiyordum kise yardıma gelmediler feryatlar içinde ağlıyordum sonra oyandım oykuda

Yusuf selam, gördüğün rüya gerçek hayatta üzüntülü bir haber aldığını ve bu haberle yaşamının alt üst olduğunu anlatmakta, sabır ve dua ile bu durumdan çıkacağını ifade etmektedir.

efendım ben aynı ruyanın tümünde annem sandığım bir kişiyi ‘babam sandığım bir kişiyle bende dahil 3 kişi yolda ilerlerken annem hastalandığı için attan inerek iki kişi olarak sanki daha önceden hastaneye gidiyormuşuzcasına rota önceden belliymişcesine gönderdim at çok hızlıydı dusecek gibiydi düşmedi ”ardından bende peşlerine takıldım at ben inince daha hızlı gidiyordu. peslerıne dustum yolumu bılmıyordum amaa onume engeller cıksada o engelelrı de astım at pazardan gecmıstı ve ruyanın sonunda aynı yoldan gerı donduugmde pazar yoktu ve engel olan yerlerden geçtiğimde pazar fln engel fln yoktu güzelliği çirkin veya her hangi şekilse ayırt edemedim ama hoşlanmıştım ve o evın onunden gecerken bana baktı evı gecıncede nefret ettiğim bir insanı gördüm ama tanımamış gibi davrandım karışık gibi sanki içinde bi anlam varrdır umarım ”

Rüyamda elimde bebek ya da farklı bir cisim ve arkamda annem atın üzerindeyiz peşimizde tanımadıpımız insanlar onlardan kaçmak için atı koşturuyorum sonra peşimizdekileri atlatıyoz bir eve giriyoz atı bir odaya bırakıyom …

Hakan aydın 35 yaşındayım annemi ziyaret e geldim annemde olum hayrolsun seni rüyamda gördüm karşımdan bir beyaz at şahlanarak geliyor Bi güzel birgelişi var dedi at geldi üstünden sen indin atı bağladın yanıma geldin Bi sevindimdedi

rüyada annem ata binmiş ayva agacından ayva topluyordu ne anlama geldigini ögrenebilirmiyiz teşekür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir