Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata binmek ne demektir?

Konu : sevgilinin ata bindiğini görmek.
Mesajınız : rüyamda sevgilimi başka bir kızla sarmaş dolaş ata binerken gördüm, bu neye yorulmalı, teşekkür ederim. 7. 01. 2010 / 17:37 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ata binmek neye yorulur?

Rüyanızda 2 unsur vardır ata binmek ve kıskançlık

Rüyada başkasının ata binmesi sizin başarıya ulaşmak için her şeyi denediğini / deneyeceğinizi işaret eder. Rüyada atlı, ata binmiş birini görmek aynı zamanda dostluk, arkadaşlık anlamı taşır ve yeni bir dostluğun başlangıcını haber verir. Rüyada binici, sipahi de aynı anlamları taşır.

Rüyada birini kıskandığını görmeniz arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Ata Binmek” için 3 yanıt

Rüyada arkadaşının ata bindiğini görmek
arkadaşım beni rüyasında yemyeşil bir dağlık yerde ata bindiğimi görmüş, kuyruksuz bir atın üzerinde dağın tepesine çıkmak istediğimi görmüş, benim oraya gitmememi defalarca söylemiş ama ben dinlemeden atı dağın zirvesine doğru sürmeye başlamışım, bu ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim.

Ben rüyamda beyaz bir atın üzerindeydim ve kucağımda bir bebek vardı ama karanlıktaydım bu ne anlama geliyor cevaplarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir