Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Atama Görmek

Rüyada atama görmek neye çıkar?

Rüyamda annemlerin evindeyiz eşim ve kızımla birlikte. Annemlerin evi oldukça kalabalık, akrabalarımız bize yatıya gelmişler. Balkona çıktığımda şu an görüşmediğim çok eski bir arkadaşımı görüyorum, ona sarılıyorum ve öpüyorum ataması yapıldığı için çok mutlu olduğumu söylüyorum. yaş:27, medeni hal: evli (1 kız çocuğu annesiyim), İşsizim ve kpss ye hazırlanıyorum.

Rüyada atama görmek tabiri

Su merhaba, rüyada annenin evinde olmak reel yaşamda başka insanlar sebebiyle, hiç suçunuz olmadığı halde üzüntü yaşadığınızı, sizi rahatsız eden bir şey ya da biri olduğunu, bunlar karşısında sığınacak bir yer aradığınızı, fakat sabır ve çabayla bunları atlatacağını temsil eder, bakınız rüyada anneyi görmek sayfası.

Rüyada balkona çıkmak karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder. Bu konuda rüyada balkon görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada atanmak veya beklediği bir göreve atandığını görmek rüya sahibinin beklediği haberin gelmesine rivayet edilir. Rüyada atanamadığını görmek rüyayı gören kişi için çalışma yaşamında olumsuz bir durumu işaret ederken, bu konunun rüya sahibinin zihnini meşgul ettiğini ve bu yüzden kendini yorgun hissettiğini gösterir. Rüyada atanan birini görmek daha çok rüyada görülen kişi ile açıklanmakla birlikte genel olarak rüya sahibi gören insanın kendini özgür hissedemediğini, kontrol altında olduğunu düşündüğünü gösterir, birisi ya da bir şeyin istediği şeyleri yapmasına mani olduğunu gösterir.

Bana göre rüyanız gerçek hayatınızda bu konuyu kafanıza takmanızın yansıması, yani birinci tür rüyadır ve bu rüyadan bir mesaj beklememek en doğrusudur.

“Rüyada Atama Görmek” için 2 yanıt

merhabalar bu rüyanın devamı da vardı mesajımda belirtmiştim fakat görünmüyor orda. Rüyamda gökyüzünde çok fazla yıldız olduğunu görüyordum sonra bir kaçtane yıldız kaydı bende aynı dileği tuttum ve sonra bir yıldız daha kaydı ağzımın içine girdi çok ilginç ama yıldız da yağmur suyu tadı aldım çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Ben suan atama bekleyen bir öğretmenim. Rüyamda tercih sonuçlarının açıklandığıni gördüm. Bilgisayara baktığımda atandığımı gördüm ve cok sevindiğimi gördüm rüyamda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir